Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Czy istnieje jakis filtr antylancuszkowy??
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Support
Masza
Do konnekta??? Bardzoby mi sie to przydalo...jest jakis moze textfilter, lub cos podobnie dzialające do tego komunikatora???
shw
ma byc tongue.gif
alberht
KoreKtor ma mieć w tym jakiś udział ? :>
dulek000
QUOTE(alberht)
KoreKtor ma mieć w tym jakiś udział ? :>


Raczej jakaś inna wtyczka shw...kiedy będzie?
shw
nie mam pojecia. chcialbym skonczyc korektora - przynajmniej, zeby byl w miare uzyteczny, nie wywalal bledow. ale jakos nie moge.. jest jedno kluczowe miejsce, ktore nie dziala i nie mam pojecia co zrobic, zeby dzialalo..
alberht
QUOTE(shw)
nie mam pojecia. chcialbym skonczyc korektora - przynajmniej, zeby byl w miare uzyteczny, nie wywalal bledow. ale jakos nie moge.. jest jedno kluczowe miejsce, ktore nie dziala i nie mam pojecia co zrobic, zeby dzialalo..

naprawić ! biggrin.gif
shw
zapraszam do watku o Korektorze.
szanse stworzenia w najblizszym czasie wtyczki anty-lancuszkowej wzrastaja smile.gif
dulek000
QUOTE(shw)
zapraszam do watku o Korektorze.
szanse stworzenia w najblizszym czasie wtyczki anty-lancuszkowej wzrastaja smile.gif


No to good biggrin.gif
shw
nie-good informacja, ze KoreKtor chyba sobie poczeka na zmiany w konnekcie na 100%. Nawet jezeli dzialalby sposob, ktory jest uzyty w najnowszej wersji (i nagle po testach przestal dzialac tongue.gif), to i tak uzytecznosc wtyki spada znaczaco...
ale z filtrem antylancuszkowym bedzie znacznie mniej klopotow, wiec najpewniej powstanie w najblizszym czasie.
a to nie jedyna wtyka w planach, ktorej powstanie opoznialy problemy z korektorem! :twisted:
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.