Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: ułatwione szukanie kontaktu
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Support
stroozyk
Na początek Witam!
Stałem się własniem uzytkownikiem Konnekta.. Ogolnie programik fajny. Męczy mnie jeszcze duużo rzeczy (jak np pożeranie zasobów przez komunikator), ale licze na to że wszystko jest do zrobienia wink.gif
Ale nie o tym.. Kazdy z Was ma pewnie taką osobę do której klika najchętniej.. I mnie troche wkurza szukanie tej osoby w liście kontaktów, za każdym razem, bo za każdym razem jest w innym miejscu.. Czy można to jakoś ułatwić?? Może np da się zrobić jakiś skrót na pulpit otwierający okno z danym kontaktem? Inna sprawa to czy są lub będą Avatary??
/z góry dzięki for answer /pozdro
alberht
możesz poprostu wpisać pierwsze litery z nazwy, ktora sie wyswietla na liście... jeżeli chodzi o skrót, to możesz sobie zrobić url'a wink.gif /chyba ;p / jako adres wpisz gg:tutajnumer - może zadziała biggrin.gif
.nomis
Avatary były, teraz nie ma, ale będą, bo Pz16, czyli twórca AvatarKa obiecał się nim zająć smile.gif.
pielgrzym
Możesz zrobić też taki myk:
Instalujesz najnowszą wersję wtyczki SprzątaczK (tu). Odpalasz wtyczkę, w menu Konfiguracja > Lista Kontaktów zjeżdżawsz suwakiem w dół i odnajdujesz opcję "Grupuj kontakty według". Ustawiasz, żeby grupował według grup (masło maślane laugh.gif) i tworzysz sobie grupę np "Dobrzy znajomi" smile.gif dodatkowo, żeby była wyświetlana za każdym razem na samej górze jej nazwę mozesz poprzedzić jakimś znakiem (ja np. mam grupę ".:VIP:."). Następnie wrzucasz to tej grupy kontakty, z którymi często rozmawiasz i voile! smile.gif u mnie sprawdza się świetnie smile.gif a wygląda tak, jak na screenie smile.gif

Załączniki

stroozyk
url włącza gadu-gadu.. a to mnie nie urządza sad.gif próbowałem konnekt.exe gg:numerek ale to nie działa.. moze ktoś ma jeszcze jakiś pomysł??
dulek000
QUOTE(stroozyk)
url włącza gadu-gadu..  a to mnie nie urządza sad.gif próbowałem konnekt.exe gg:numerek ale to nie działa.. moze ktoś ma jeszcze jakiś pomysł??


Nie ma, kiedyś Olorin dawał plik *.reg ale nie wiem gdzie.
case
wersje pielgrzyma mozna uproscic i po prostu wstawic na poczatku nazwy jakis znak, ktory ustawi dany kontakt ponad wszystkimi .. :wink:
pielgrzym
laugh.gif faktycznie laugh.gif nawet tak na GG kiedyś robiłem laugh.gif ale kiedy to było wink.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.