Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Emoty, opisy
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Propozycje
Syndrom
Jestetem tu nowy ale konnekta juz mam od miesiaca i nie ma bnata zebym sie na cos innego przezucil ! Ale brakuje mi emotow sad.gif widze tylko napis "jeszcze nie dostepne" sad.gif Mam pytanie kiedy one beda ?? i mam nadzieje ze beda kompatebilne z GG.
2 sprawa to mam pyatanie czy da sie ustawic zeby opisy byly widoczne jak w gg ?? szukalem ale nie moge znaleźć.

Nic innego nie musicie zmieniac :]
lhs
[...]

Załączniki

pielgrzym
Musisz pobrać wtyczkę "kIEview" z centralki beta smile.gif tutaj przeczytasz czym jest centralka beta i "czym to się je" smile.gif
Syndrom
skad mam wziac ten plik z emotami ??
.nomis
skąd wziąć emoty?? Może z folderu emots z gg, albo ściągnąć jakieś z katalogu wink.gif
Syndrom
a gdzie je potem przegrac ?
piotr.ek
Do katalogu 'emots' znajdujacego sie w katalogu c:\program files\konnekt\ (najpewniej)...
dulek000
Człowiek, wszystko jest w faq!

Szkaj!
Syndrom
Skopiowalem ale nic to nie daje !!! a w FAQ juz bylem i z tamtad nic sie nie dowiesz o emotach i jak je wgrac. A w tym katalogu C:\Program Files\Konnekt\emots sa jeszcze 3 ktalogi :| gdzie i co po przegraniu mam teraz zrobic :|
piotr.ek
W ustawieniach wtyczki kIEview zaznacz 'ptaszki' [v] przy zestawach:
[v] 1
[v] 2
[v] 3
...itd.
Syndrom
mozesz mi wytlumaczyc jak 4 latkowi sad.gifsad.gifsad.gif boze nie wiem jak :/ jezeli chodzi o to to mam wlaczana ta wtyczke :/ ale biore opcje---ustawinia ---- i z lewej wtyczki ------ to tam nie ma Kieview i nie ma jak zaznaczac cos :/ sad.gifsad.gifsad.gif
psota
Ustawienia=>kIEview i tam jest "wybierz pakiety emotikon" i tam pod spodem są nazwy i obok miejsca na ptaszki i tam wstaw wszędzi ptaszki.
piotr.ek
-> screen.

Załączniki

sleesh
OT: piotr.ek : jakim programem graficznym rysujesz takie fajne przezroczyste linie ? 8)
piotr.ek
QUOTE(sleesh)
OT: piotr.ek : jakim programem graficznym rysujesz takie fajne przezroczyste linie ?  8)

Paint Shop Pro 7.04 (ten konkretny, bo 8 i 9 maja kosmiczne wymagania i moj kompik sie dlawi), opacity na 50% i lecisz wink.gif
Syndrom
spoko wreszcie sie udalo :* super !
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.