Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Załączniki
Konnekt | Forum > Inne > Forum Konnekt.info
Mucha
Po ostatniej aktualizacji nie działają żadne załączniki.
CODE
IPB WARNING [2] file_exists() [function.file-exists]: open_basedir restriction in effect. File(/home/konnekt/www_konnekt/forum/uploads/post-7-1127841356.ipb) is not within the allowed path(s): (/home/konnekt/public_html) (Line: 252 of /sources/action_public/misc/attach.php)
IPB WARNING [2] Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/konnekt/public_html/forum/init.php:269) (Line: 398 of /sources/classes/class_display.php)
IPB WARNING [2] Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/konnekt/public_html/forum/init.php:269) (Line: 399 of /sources/classes/class_display.php)
IPB WARNING [2] Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/konnekt/public_html/forum/init.php:269) (Line: 400 of /sources/classes/class_display.php)
IPB WARNING [2] Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/konnekt/public_html/forum/init.php:269) (Line: 404 of /sources/classes/class_display.php)
IPB WARNING [2] Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/konnekt/public_html/forum/init.php:269) (Line: 406 of /sources/classes/class_display.php)
IPB WARNING [2] Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/konnekt/public_html/forum/init.php:269) (Line: 407 of /sources/classes/class_display.php)
hao
Już działają... Usunąłem 4,4GB spamu i jakieś ponad 20000 kont z bazy. Niestety nie jestem w stanie zatamować na razie natłoku następnych, więc rejestracja jest wyłączona :|
EmiLio
Czysto i przejrzyście się zrobiło, aż miło smile.gif
Pozdrawiam
Lwiczek
Hmm... przestałem wchodzic w ogóle na forum (abstrahując od braku rozwijania konnekta) wlasnie ze wzledu na spam...
Niemniej jednak - 'to little to late' mi sie zdaje, a szkoda...
saCOOL
Lwiczek ma rację i rzeczywiście szkoda...
EmiLio
Mały offtop, co stało się z główną stroną konnekta: http://www.konnekt.info/ ?
Wszystkie nowości zniknęły, nie ma newsów, wtf?
Czyżby strona była już powoli po "części" zamykana?

Załączniki

saCOOL
no i dobrze, że już nie ma "newsów", bo te z 2004 roku odstraszały biggrin.gif
EmiLio
saCOOL
Przepraszam bardzo, ale najnowszy był z 2008 roku o przenosinach na nowy serwer! tongue.gif
inzaghi89
No to prawie, jak nowy.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.