Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Pełny backup konnekta
Konnekt | Forum > Pomoc > Problemy
Ebon
Witam

Proszę o pomoc w utworzeniu 100% kopii konnekta. Do tej pory używałem exPIMP ale przyszedł czas na format i chciałbym się dowiedzieć czy są inne sposoby na utworzenie pełnej kopii konnekta. Czy skopiowanie całego folderu konnekta i wrzucenie go po instalacji na nowy system po formacie sprawi że będę miał wszystko jak przed formatem ?

Z góry dzięki za pomoc.
pn4265
A gdzie trzymasz profil? W "program files" czy w "documents and settings"?

Jeżeli w "program files" to skopiowanie całego folderu Konnekta i wrzucenie go po instalacji na nowy system po formacie sprawi będziesz miał wszystko jak przed formatem. Jeżeli nie, to nie wiem, bo nie sprawdzałem.

Zresztą i tak daj se spokój z tym trupem.
Ebon
QUOTE(pn4265 @ 12.05.2011 - 22:01) *

A gdzie trzymasz profil? W "program files" czy w "documents and settings"?

Jeżeli w "program files" to skopiowanie całego folderu Konnekta i wrzucenie go po instalacji na nowy system po formacie sprawi będziesz miał wszystko jak przed formatem. Jeżeli nie, to nie wiem, bo nie sprawdzałem.

Zresztą i tak daj se spokój z tym trupem.


No niestety, nie mam w program files.... Nie mam również nic w Doc & sett.

Jakieś sugestie ?
pn4265
Przy instalacji Konnekta instalator pytał gdzie trzymać profil:
albo w "w program files" albo gdzie indziej (już nie pamiętam gdzie - być może nie w "documents and settings").

QUOTE(Ebon @ 13.05.2011 - 11:53) *

Jakieś sugestie ?

WTW
cloud
QUOTE(Ebon @ 13.05.2011 - 11:53) *
Jakieś sugestie ?

moze po prostu wyszukaj folder o nazwie jak Twoj profil
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.