Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Notyfikator email
Konnekt | Forum > Pomoc > Problemy
TheArt
Witam, znacie działający notyfikator email, mejlik jakoś słabo działa, raz wyświetla listę a raz milczy mimo nowych wiadomości, emnotifiera już nie ma w żadnym archiwum, znacie inną wtyczkę do notyfikacji email.
pn4265
QUOTE(TheArt @ 2.12.2011 - 23:30) *

Witam, znacie działający notyfikator email, mejlik jakoś słabo działa, raz wyświetla listę a raz milczy mimo nowych wiadomości, emnotifiera już nie ma w żadnym archiwum, znacie inną wtyczkę do notyfikacji email.

Po cholerę się tu udzielasz? Nie zauważyłeś, że nikogo tu nie ma?
TheArt
QUOTE(pn4265 @ 15.12.2011 - 11:23) *

Po cholerę się tu udzielasz? Nie zauważyłeś, że nikogo tu nie ma?


A nie zauważyłeś że użytkownicy tutaj się udzielają. Więc shut up trollu. A WTW to nie następca konnekta tylko nędzna kopia.
EmiLio
spokojnie z tymi wyrażeniami!
hahaha
widzę że ciekawych rzeczy można się dowiedzieć, WTW, kopia... daj rzesz spokój człowieku, co Ty mówisz? (zresztą gdyby to była nawet kopia ale udana i z częstymi aktualizacjami, to nie wiem dlaczego by tu narzekać?)
co do tematu, musisz sam sobie sprawdzić która wtyczka "jeszcze działa" jako notyfikator email (albo jakakolwiek inna), bo raczej mało osób jeszcze korzysta z konnekta.
TheArt
Konnekt bije WTW mimo że jest nieaktualizowany to nadal większość woli go niż WTW, co o czymś świadczy.
EmiLio
szkoda że modem nie jestem bo offtopujesz ;/
ale skoro chcesz to powiem Ci że jest już tyle dodatków do wspomnianego WTW że konnekt już na prawdę wymiękł, nie chodzi tu już o aktualizację samego programu ale o to że wtyczkopisarze odpuścili sobie konnekta i rozeszli się to tu to tam np. do WTW czy innej Mirandy i AQQ.
Program który stoi od hmm 2006 roku jakby nie patrzeć to zbyt długo, czyż nie?
Zgadzam się z Tobą że konnekt jak na nieboszczyka całkiem nieźle sobie jeszcze radzi, w końcu to właśnie ON wyznaczał kiedyś standardy na polskim (a może nawet światowym "rynku" komunikatorów) ale niestety przyszedł już czas na zmianę. Konnekta zapamiętam zawsze jako mój pierwszy komunikator i z dysku go nigdy nie usunę smile.gif
WTW posiadam od marca 2009 roku, powiem że bardzo szybko się rozwija posiada już dziesiątki dobrych wtyczek i jest to doskonała alternatywa dla konnekta smile.gif
amen...
TheArt
Alternatywa nie zastępstwo, u mnie gościł przez dzień, Konnekt jest mimo wszystko bardziej dopracowany mimo że to staruszek. Może jeszcze potestuję WTW jednak póki co daleko mu do Konnekta.
pn4265
QUOTE(TheArt @ 15.12.2011 - 12:52) *

A nie zauważyłeś że użytkownicy tutaj się udzielają. Więc shut up trollu. A WTW to nie następca konnekta tylko nędzna kopia.

Wymień udzielających się użytkowników w ostatnim miesiącu.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.