Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: kZmieniacz i limit statusu
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Support
_menic_
Przydałaby sie opcja ustawienia limitu znakow przy wpisywaniu opisu. Bo o ile do jabbera mozna wpisac duuuuzo o tyle do gg niewiele i juz nie raz mi sie zdazyło ze znajomi mi mowili ze uciety jest opis :|
dulek000
QUOTE(_menic_)
Przydałaby sie opcja ustawienia limitu znakow przy wpisywaniu opisu. Bo o ile do jabbera mozna wpisac duuuuzo o tyle do gg niewiele i juz nie raz mi sie zdazyło ze znajomi mi mowili ze uciety jest opis :|


Olorin chyba wydał z tym betę...
.nomis
W nowej becie kZmieniacza wyświetla sie komunikat jeśli przekroczy się limit gg, czyli 70 znaków, zawsze to jakieś udogodnienie wink.gif

.edit:
Spóźniłem się... :roll:
Sija
QUOTE(.nomis)
W nowej wersji kZmieniacza wyświetla sie komunikat jeśli przekroczy się limit gg, czyli 70 znaków, zawsze to jakieś udogodnienie wink.gif


info o przekroczeniu limitu dla gg [balonik] wyswietla sie tylko pod 2000+
dulek000
Kurcze!

Popatrzcie na godziny wysłania postów...spóźniłeś się o kilka sekund .nomis biggrin.gif
Sija
QUOTE(dulek000)
Kurcze!

Popatrzcie na godziny wysłania postów...spóźniłeś się o kilka sekund .nomis biggrin.gif


wzruszajace
dulek000
QUOTE(Sija)
QUOTE(dulek000)
Kurcze!

Popatrzcie na godziny wysłania postów...spóźniłeś się o kilka sekund .nomis biggrin.gif


wzruszajace


BArdzo biggrin.gif
_menic_
to powiedzcie mi jeszcze skad dorwac ta bete :]
dulek000
olorin.funpic.de/beta
Lwiczek
QUOTE(dulek000)
olorin.funpic.de/beta


czemu sie nie da pobrac kDodatkow? o ile sie orientuje to nie ma pliku na serwerze ... :( [a komunikat jest w jakims dziwnym narzeczu ;)]
dulek000
Spróbuj z beta.olorin.info
Lwiczek
hmm... tez nie dziala [z tego co zauwazylem ta domena i tak kieruje nas pod piewszy adres...]
Olórin
Już działa smile.gif kDodatki posłużyły mi za poligon doświadczalny przy pisaniu skryptów, i zapomniałem wrzucić spowrotem :PPP I tak wydaje mi się że to wersja 0.8 (ta z katalogu tongue.gif).

Komunikat do wszystkich: przeczytać sobie moją sygnaturke ;p
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.