Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: MENU w trayu
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Propozycje
Masza
mam takei pytanko, czy moznaby tak zrobic, zeby bylo tylko to menu ktore znajduje się po prawej stronie..

bo jak klikam na iknoke w trayu..to mam jakby 2 MENU polaczone ze sobą...troche to duze sie robi..smile.gif)

(obrazek w zalaczniku)

Załączniki

StRuGi
Oczywiscie ze sie da, wchodzisz w opcje, kZmieniacz, i tam bedzie cos takiego "Zmiana statusu wszystkich sieci w menu trayu", odznacz to.
EDIT: :oops:
shw
odpowiedz troche nie na temat.
tak - mozna - wylacz opcje Pelne menu w tray'u w opcjach wtyki gg.
Masza
dzieki WAM smile.gif niedopatrzylem tego (rozwiazanie SHW) ;-)
dziala znakomicie smile.gif

BTW dlaczego za kazdym razem jak się loguję na forum, to muszę wpisywac haslo i usera?? Mimo ze mam zaznaczone "logowanie automatyczne"...

mam XP+SP2
piotr.ek
Sprawdz, czy czasem nie masz zbyt wysokiego poziomu zabezpieczen ustawionego... (a wiec czy pliki cookies sa zapisywane)

Edit: poziomu zabezpieczen albo prywatnosci raczej tongue.gif Nie wiem, jakie sp2 ma tutaj znaczenie (a pewnie jakies ma, bo sporo trabilo sie o zmianach w tej konkretnej dziedzinie wraz z tym sp), ale przy sp1 zmienia sie to w ustawieniach internet explorera w odpowiednich zakladkach...
lhs
QUOTE(Masza)
BTW dlaczego za kazdym razem jak się loguję na forum, to muszę wpisywac haslo i usera?? Mimo ze mam zaznaczone \"logowanie automatyczne\"...

U mnie w IE ta opcja nigdy nie działała. Przestaw się na Firefoxa i będzie dobrze.
Masza
ale to nie jest rozwiazanie problemu...nie chce byc nie mily, ale inne fora w PHP dobrze dzialają...wlasnie na IE, stąd moje pytanko do was.

pozdraiwam!
StRuGi
A dodajesz zawsze www. przed ?
lhs
Ja zawsze dodawałem - i nigdy nie działało.
Masza
QUOTE(StRuGi)
A dodajesz zawsze www. przed ?


tak
piotr.ek
QUOTE(lhs)
Przestaw się na Firefoxa i będzie dobrze.

Zaaaaarabista rada laugh.gif (turlam sie ze smiechu doslownie)
lhs
??
piotr.ek
QUOTE(lhs)
??

Skad moja reakcja? Rada byla z gatunku: "masz malo miejsca na dysku? Format c: ci pomoze!" :?
lhs
Polemizowałbym...
Sija
QUOTE(lhs)
Polemizowałbym...


no niestety... firefox firefoxem, ale akwizytorem byc nie trzeba.
lhs
Akwizytorem?? Darmowego produktu??
shw
a czy akwizycja jest rownoznaczna z zarobkiem?
to tak jakby ci siadal windows z powodu jakiegos programu i na pytanie co zrobic, zeby sie tak nie dzialo dostalbys odpowiedz - 'uzywaj linuxa'..
lhs
Ja to widzę troszkę inaczej - podobnie jak każdy pretekst jest dla mnie dobry, żeby użytkownikowi GG polecić nie-GG, tak samo każdy pretekst jest dobry, żeby użytkownikowi IE polecić nie-IE. Co więcej - używanie GG zamiast nie-GG nie zmniejsza bezpieczeństwa sieciowego - odwrotnie, niż w przypadku IE/nie-IE (oraz OE/nie-OE). Wymieniając IE na coś innego (Firefox jest tylko przykładem, oczywiście) możemy upiec kilka pieczeni na jednym ogniu. A to forum nie jest chyba poświęcone IE, tak samo jak problem z niedziałającym automatycznym logowaniem nie jest problemem Konnekta. Gdybym na forum Konnekta krytykował Konnekta - byłby to problem. Etyczny. Jeżeli na forum Konnekta krytykuję IE - problemu nie widzę.

A przyrównanie zmiany przeglądarki do zmiany systemu wydaje mi się zdecydowanie za daleko posunięte (nie używaj PC-ta, używaj Mac-a).
piotr.ek
To jest raczej cos w stylu - zlapales gume mercedesie - kupujesz bmw, czy zmieniasz kolo? Robienie za darmowy slup ogloszeniowy - twoja sprawa, ale glupio byc slupem majac jednoczesnie rece, nogi i glowe, czyz nie?

Kup pan cegle? Dziekuje, postoje tongue.gif

EOT.
shw
fajnie - a jak ktos przyjdzie na forum konnekta i powie - 'sluchajcie - bardzo chcialbym zeby konnekt obslugiwal chatroomy tlena', to ty mu powiesz - zainstaluj tlena?
to tak jakby zawsze jak drzwi sa zamkniete, to bys je wywalal z kopa. ktos chce uzyc klucza, ale z kopa przeciez latwiej, prosciej. po co zajmowac sie problemem dlaczego niektorzy uzywajacy IE maja problem z automatycznym logowaniem - niech wszyscy uzyja twojego sposobu.
o - przyszedl mi jeszcze lepszy przyklad. przychodzi ktos i mowi, ze go glowa boli od jakiegos czasu. to ty mu doradzasz - to bierz proszki przeciwbolowe. bo najprosciej tak doradzic. bo nie trzeba dochodzic przyczyny problemu.
ok - wiem jak ie jest dziurawe i wogole. sam uzywam firefox'a (ostatnio coraz czesciej jedynie ff), ale to nic nie zmienia. nadal mam w systemie ie, nadal mam myie/maxthona, ktorego uzywalem od dlugiego czasu i nie mozna mu zarzucic, ze byl zly. zmiany proxy w locie, predkosc dzialania, antypopup, antyreklamy, pluginy, opcje konfiguracyjne, zakladki - to w nim bylo od dawien dawna i jest i bylo na dobrym poziomie (i nie tylko to).
wydaje mi sie ze wiele osob nawet nie jest swiadoma jakie jest niebezpieczenstwo, ale mowia, ze niebezpieczne, ludzie uzywaja czegos innego, to i ja uzyje i bede powtarzal to co tam od kogos zaslyszalem.
ogolnie wqrwia mnie podejscie do czegokolwiek, 'bo jest modne'. a od jakiegos czasu cholernie modne jest to, zeby psioczyc na wszystko co jest M$'owe bez jakiejkolwiek dozy wlasnego doswiadczenia.
mefju
Ja jestem za shw i lhs biggrin.gif a konkretniej za tym co powiedzieli wink.gif
czytaj - jest nas 3 mamy większość - mamy rację? wink.gif
shw
to naprawde interesujace.. bo wypowiedzi moje i lhs sa.. sprzeczne tongue.gif
ale skoro sie z nami zgadzasz, to spoko :wink:
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.