Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: wklej jako cytat
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Propozycje
stroozyk
wiem że lista życzeń jest tutaj długa, a jeszcze dłuższa ich realizacja.. ale dało by rade zrobić coś takiego, w menu kontekstowym okna rozmowy, albo jako ikonke.. żeby bylo np w cudzyslowie, albo ktośtam napisał:"..." z resztą wiadomo o co chodzi.. znane z forum..
Olórin
Trzeba by obgadać z nix'em, chyba dało by się to zrobić bez dużego nakładu pracy smile.gif
nix
nie bardzo kumam o co chodzi
shw
ze co - ze sobie cos przykladowo kopiujesz do schowka i jak wklejasz w innym okienku to zeby byla mozliwosc 'specjalnego' wklejenia ze wyskakuje ci okienko typu 'podaj nick/imie' wpisujesz i wklejany jest tekst 'napisal nick: "tekst ze schowka"'? (moznaby do tego dodaj formatowanie jeszcze ew. - np. ten ten cytat kursywa)
nix
nie podoba mi sie... odpada... koniec tematu...

ps jak kto chce to sam moze to zrobic - kiev udostepnia api smile.gif w razie pytan sluze pomoca
stroozyk
niema to jak tworzyć program dla użytkowników, prawda ???
nix
QUOTE(stroozyk)
niema to jak tworzyć program dla użytkowników, prawda ???
??? nie tworze programu tylko wtyczki do niego i robie to przede wszystkim dla siebie i dla wlasnej rozrywki... wiec prosze bez takich tekstow
shw
QUOTE(stroozyk)
niema to jak tworzyć program dla użytkowników, prawda ???

tym juz przesadziles. a ja chce zeby konnekt byl rozowy i wlaczal sie tylko na moim kompie.. nie zrobi nikt tak? no wiecie co - nie ma jak tworzyc program dla uzytkownikow..
stary - szczerze powiedziawszy, jezeli zgadlem, ze o to chodzilo to pomysl jest.. nie powiem glupi, ale nieudany. tak ciezko wpisac te kilka znaczkow? geez.. ludzie sie zachowuja jakby robili laske, ze uzywaja jakiegos programu.. 'mnie tez tekst "oj bo pojde do konkurencji" w takich przypadkach nie rusza - bo takiego "klienta" lepiej oddac konkurencji' tongue.gif
case
QUOTE(shw)
ludzie sie zachowuja jakby robili laske

HAHAHAHAHAH laugh.gif .. fajnie to zabrzmialo 8) tongue.gif
shw
zatrzymalem sie na tym slowie i zastanowilem sie czy aby nie uzyc polskiego krzaczka, ale czyz tak nie jest lepiej? biggrin.gif
shw
A wiec dziekuje kilku panom za inspiracje, do stworzenia pewnej stronki.
proste toto, a mysle, ze wymowne -> PajacyK tongue.gif
dulek000
QUOTE(shw)
A wiec dziekuje kilku panom za inspiracje, do stworzenia pewnej stronki.
proste toto, a mysle, ze wymowne -> PajacyK tongue.gif


Fajne ;p
lipa
QUOTE(shw)
A wiec dziekuje kilku panom za inspiracje, do stworzenia pewnej stronki.
proste toto, a mysle, ze wymowne -> PajacyK tongue.gif

zabawy miałem na pół dnia laugh.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.