Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: PROP
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Propozycje
D_I
Srki chłopaki, nie użyłem opcji "szukaj" ... jestem bardzo zmęczony. Proszę was. NIECH KTOŚ ZMIENI SPOSÓB DODAWANIA KONTAKTÓW. Bo nie bawi mnie szukanie kontaktu po liście osób na której jest 130 pozycji. I Za ch nie wiem jak konnekt dodał mój kontakt. Czy poprzez NUMER, PSEUDO czy też IMIĘ ? Pls chłopaki i dziewczyny zróbcie coś z tym. Z góry dziekuję
piotr.ek
Toc wybierasz sobie przy dodawaniu "wyswietl jako" tongue.gif
Sija
QUOTE(piotr.ek)
Toc wybierasz sobie przy dodawaniu \"wyswietl jako\" tongue.gif


jezeli dodajesz kontakt przez sercza, to nie ma takiej opcji. z tego co pamietam, to Konnekt dodaje wtedy kontakt najpierw z nazwa = ksywka, a jesli ksywka jest pusta, to z numerem.
D_I
eeeeeeeee a gdzie to niby jest ? Ja tylko mam do wyboru opcje DODAJ ... nic więcej ... poza tym INTERFEJS szukania kontaktów jest raz poziomy (1)

mniej więcej tak wygląda a raz tak (2)


niby ma wyglądać kwadratowo ale nie wyszło

od czego to zależy ?

Załączniki

piotr.ek
To zalezy od klawisza shift. Doslownie. Tyle razy o tym pisalem i ciagle to samo...

A co do dodawania z katalogu - rzeczywiscie, masz racje - nie wiedzialem, bo z katalogu ludzi nie 'biore' wink.gif
D_I
no a Ja jak dodaje znajomych to pierw szukam ich danych w katalogu a nie odrazu dodaje :/

co do dodawania ... nie chciało by się tego komuś zmienić ? bardzo by mi się to przydało i ułatwiło żywot
piotr.ek
Wystarczylo by, zeby 'dodaj' otwieralo standardowe okienko dodawania kontaktu... smile.gif
D_I
z pobranymi danymi z katalogu smile.gif

plug koreKtor z naj update'a wiesza konnetka ... a jak zwykle system wysyłania raportów z błędami NIE DZIAŁA
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.