Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: kJabber i proxy - problem...
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Support
hmi3l
Witam!
Mam problem z laczeniem sie do sieci Jabber z wykorzystaniem serwera proxy. Po usilnych probach polaczenia ze strony Konnekta, wyskakuje komunikat o bledzie autoryzacji. Sytuacja niestety zmusila mnie do korzystania z tego serwera, wiec mam do wyboru: albo dzialace GG (proxy aktywne), albo dzialajacy Jabber (proxy wylaczone). Znalazlem wyjscie z sytuacji, ale jest ono malo wygodne i wiaze sie z kazdorazowym wchodzeniem do konfiguracji przy checi skorzytania z Jabberka. Jesli bylaby taka mozliwosc, prosilbym o dodanie do wtyczki kjabber (mam wersje 0.3.6.1) opcji ignorowania ustawien proxy. Nie wiem, czy to ma znaczenie, ale wykorzystuje port 6060. Z gory dziekuje za odpowiedzi. smile.gif
szus
port nie ma znaczenia, uzywam 8080 i jest dokladnie tak samo (tez stosuje trick z checboxem tylko do polaczen przez http wink.gif ) wiec podpisuje sie cala klawiatura pod opcja w kjabberze
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.