Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Konnekt 0.6.20.115 - instalator
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Inne
hmi3l
Troszke zniecierpliwiony czekaniem na kolejna paczke postanowilem cos zdzialac w tym kierunku. Jesli ktos z autorow wtyczek zawartych w tej instalce, lub tez sam autor programu, bedzie mial cos przeciwko umieszczeniu tutaj linku do tego pliku, zdejme go natychmiast z serwera. Pozdrawiam!

URL:
>edit
URL usuniety...
alberht
co to jest ? ... zaraz sciagne i zobacze wink.gif
Olórin
Regulamin:
QUOTE
Program może być rozpowszechniany na dowolnym nośniku tylko w postaci pełnej, niezmienionej paczki w najnowszej dostępnej wersji.
Jeżeli za rozpowszechnianie pobierane są dodatkowe opłaty - wymagana jest zgoda autorów.


Ściągnąłem, nie instalowałem. Ale podoba mi się profil "Tylko SMS" smile.gif Przydało by się jeszcze "niestandardowa" wink.gif
lhs
QUOTE(hao)
K może być rozpowszechniany tylko w postaci nie zmodyfikowanych oryginalnych paczek (\"pełna\" i \"mała\" dostępne na naszej stronie). Możesz za to przygotować paczkę uzupełniającą, z dodatkowymi wtyczkami/stylami i np. predefiniowanym kontem uzytkownika, obie instalacje musza byc jednak rozgraniczone

http://www.konnekt.info/forum/viewtopic.php?p=23709
hmi3l
w takim wypadku, w najblizszym czasie pojawi sie nieoficjalny update zawierajacy 0.6.20.115 + wtyczki + upiekszacze. Mam nadzieje ze w tym wypadku bedzie 'wilk syty i owca cala'. smile.gif Warunkiem do zainstalowania bedzie oczywiscie wstepne przeprowadzenie instalacji oficjalną duzą paczką.
hmi3l
Ok... skonczylem... Paczka update'uje konnekta dodajac kilka bajerow. Konieczne jest wstepne zainstalowanie programu w oficjalnej wersji 0.6.19.111 (duza paczka), w przeciwnym wypadku... sami zobaczcie smile.gif Instalator zawiera równiez mozliwosc pominiecia instalacji wtyki grupy.dll pod systemem W98. Czekam na opinie i sugestie.

URL:
>edit
URL usuniety...
alberht
nie testowałem, ale przyznam, że sam pomysł bardzo ciekawy... może po przetestowaniu go wrzucic jakas nowinke na wiadomosc.info ?
dulek000
No widzę, że fajnie wyszło...kto pisze newsa na wiadomosc.info?
Olórin
Obgadam z autorem paczki, zadam pare pytań, i się napisze smile.gif
hmi3l
Wyslalem maila do hao z prosba umieszczenia najnowszej wersji instalatora na wiadomosc.info, zobaczymy co z tego bedzie...

To: olorin - juz napisalem wersje 0.1.4, gdzie jest mozliwosc dowolnego wyboru sciezki (note: piszesz tylko polska odmiana tengwaru, czy angielska tez? tongue.gif)

>edit
Url usuniety

Poprzedni link musze usunac ze wzgledu na ograniczona ilosc miejsca na serwie. sad.gif Ten bedzie istnial dopoki nie otrzymam odpowiedzi od hao.
Dziekuje wszystkim forumowiczom, za pomysly i pomoc w tworzeniu pakietu.
Olórin
OT: Generalnie zajmowałem się polskim tengwarem, ale juz dawno nim nic nie pisałem smile.gif po angielsku pisze z manualem w ręku smile.gif Pisałem też runami (głównie starszym futharkiem, zdażyło mi się też używać run krasnoludzkich)

ps. jest fajna strona http://www.omniglot.com
hmi3l
dostalem zgode, ale musze wprowadzic kilka zmian do obecnej wersji. Niedlugo instalator pojawi sie na wiadomosc.info smile.gif Be patient.
Olórin
http://wiadomosc.info/index.php?s=&mod=dow...d=6700&rid=2351 smile.gif Nieoficjalny instalator, wymaga zainstalowanego wcześniej konnekta :]
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.