Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: bug - znikanie kontaktów
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Support
skfarek
Witam,

mam pewien problem, który częściowo opisany był tutaj

Teraz krótko z obserwacji...

Dziś rozmawiałem bądź miałem przez jakiś czas aktywne okienka rozmowy do 3 osób (wiadomości z nocy kiedy konnekt był wyłączony). Kombinowałem coś na dysku i poszedł reset (nie pamiętam tylko czy przez częściowe zawieszenie systemu czy jakiś program wymusił reset po instalacji - rano było - jeszcze spałem ;D). Teraz zauważyłem, że dokładnie te 3 kontaktu zniknęły z mojej listy kontaktów. Jak sobie wyszukałem to mogłem dodać i wszystko gra.

Podobną sytuację miałem ok. 3 tygodnie temu na innym komputerze z konnektem.

Aktywne wtyczki: gg, ggcrypt, konnferencja, kTransfer, notify, sms, update.

PS. Zaznaczam, że nie mam żadnych grup więc opcja nie pokazywania kontaktów bez grup mnie nie dotyczy.
gilek
było już kilka razy na forum.... SZUKAJ!
Sad
Ale problem znikajacych kontaktow nigdy nie byl do konca wyjasniony. Mysle ze to dosc silny "trop".. smile.gif
dulek000
A tak nawiasem mówiąc wywal ggcrypt'a, gg obsługuje ssl ;p
skfarek
QUOTE(gilek)
było już kilka razy na forum.... SZUKAJ!


Czytałeś mój list? Bo wygląda na to, że tylko temat...

QUOTE(dulek000)
A tak nawiasem mówiąc wywal ggcrypt'a, gg obsługuje ssl ;p


OK, a które servery obsługują SSL? A może wszystkie?
dulek000
Po prostu ssl ;P
Olórin
Mi konnekt sie nie łaczy na ssl (opcje ustawione tak ze powinien). SSL to fikcja.

QUOTE
Ale problem znikajacych kontaktow nigdy nie byl do konca wyjasniony. Mysle ze to dosc silny \"trop\"..

Dokładnie....

Skfarkowi należy pogratulować konkretnego opisania błędu, fakt problem już był ale nie został wyjaśniony.
skfarek
Starałem się jak mogłem. I jeżeli zajdzie potrzeba to moge podać jakieś inne potrzebne dane itp. Tylko, żeby ktoś sie tym zainteresował....
Olórin
Masz jeszcze uszkodzone plik cnt.dtb (przed dodaniem ponownie kontaktów) ? Bo może hao sprawdziłby czy są o nich wpisy smile.gif Zawsze coś by było wiadomo :]
skfarek
Nie. Nie mam żadnego backupu przed dodaniem od nowa wpisów. Ale może będą podwójne?
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.