Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Błąd - duch - c++ runtime error
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Support
WojtekSz
Konnekt ver 0.6.19.111
Komputer win2K sp4, P 800MHz, 512MB, IE6

Sytuacja: w czasie konfigurowania Konnekta w czasie gdy w tle działal Tlen(przepisywałem numery telefonów komórkowych z konfiguracji Tlenu do Konnekta przez ctrl-C i ctrl-V) właczył się nagle kolega na Skype i w czasie rozmowy z nim otrzymałem automatycznie komunikat:

Microsoft Visual C++ Runtime Library
Runtime Error
Program C:|Program Files\Konnekt\konnekt.exe
This application has requested the Runtime to terminate in an unusual way. Please contact the aplication support team for more information

Na statusbar migała ikonka konnekta o kolorze biało-czerwonym.

Po restarcie Konnekta wszystko działało juz dobrze - ale niepokojące jest że sie jednak wywaliło - nazywam takie błędy duchami bo ewidentnie wystapił w czasie zwykłej pracy ale nie udaje sie go powtórzyc: po restarcie Konnekta kolega znów połaczył się do mnie Skype i tym razem działało juz poprawnie.

Nie mam wirusów, zasadniczo program dział poprawnie, mam najnowsze biblioteki od Lukas77
Aha, mam tzw szczęscie do wpadania na tzw trudne błędy smile.gif w aplikacjach, które robimy u siebie.
Czy cos jeszce moge podpowiedzieć.

Załączniki

Sija
po pierwsze zaktualizuj Konnekta, po drugie - obrazki daje sie zazwyczaj z rozszerzeniami jpg, png albo gif, a nie doc...
WojtekSz
QUOTE(Sija)
po pierwsze zaktualizuj Konnekta, po drugie - obrazki daje sie zazwyczaj z rozszerzeniami jpg, png albo gif, a nie doc...

zasadniczo masz rację ale:
- aktualna wersja to 0.6.19.111 - nie wiem co miałbym aktualizowac bo akurat taka pokazałem w specyfikacji problemu - mam też wtyczke update
- z tym doc to oczywiście masz całkowitą rację smile.gif
Sija
QUOTE(WojtekSz)
QUOTE(Sija)
po pierwsze zaktualizuj Konnekta, po drugie - obrazki daje sie zazwyczaj z rozszerzeniami jpg, png albo gif, a nie doc...

zasadniczo masz rację ale:
- aktualna wersja to 0.6.19.111 [...]


proponuje korzystac z centralki beta, bedziesz bardziej na czasie ;>
dulek000
QUOTE(Sija)
QUOTE(WojtekSz)
QUOTE(Sija)
po pierwsze zaktualizuj Konnekta, po drugie - obrazki daje sie zazwyczaj z rozszerzeniami jpg, png albo gif, a nie doc...

zasadniczo masz rację ale:
- aktualna wersja to 0.6.19.111 [...]


proponuje korzystac z centralki beta, bedziesz bardziej na czasie ;>


Aktualna jest wersja 0.6.19.115
pielgrzym
A ja mam 0.6.20.115 - czy mam czuć się wyróżniony? wink.gif
Sija
QUOTE(dulek000)
QUOTE(Sija)
QUOTE(WojtekSz)
QUOTE(Sija)
po pierwsze zaktualizuj Konnekta, po drugie - obrazki daje sie zazwyczaj z rozszerzeniami jpg, png albo gif, a nie doc...

zasadniczo masz rację ale:
- aktualna wersja to 0.6.19.111 [...]


proponuje korzystac z centralki beta, bedziesz bardziej na czasie ;>


Aktualna jest wersja 0.6.19.115


hmm, to chyba bladze w ciemnosci, bo ja mam 0.6.20.115
WojtekSz
OK, skorzystam smile.gif
dulek000
QUOTE(Sija)
QUOTE(dulek000)
QUOTE(Sija)
QUOTE(WojtekSz)
QUOTE(Sija)
po pierwsze zaktualizuj Konnekta, po drugie - obrazki daje sie zazwyczaj z rozszerzeniami jpg, png albo gif, a nie doc...

zasadniczo masz rację ale:
- aktualna wersja to 0.6.19.111 [...]


proponuje korzystac z centralki beta, bedziesz bardziej na czasie ;>


Aktualna jest wersja 0.6.19.115


hmm, to chyba bladze w ciemnosci, bo ja mam 0.6.20.115


Ale wpadka :oops:
WojtekSz
No dobra, ale wracając do sprawy, kto potrafi cos odczytac z logów konnekta? Wyraźnie pokazują że cos nie jest mu dobrze i byc moze dlatego sie przerwaca.
Niesmiało nadmieniam, ze mam tzw szczęście do wykrywania dziwnych błędów i u nas w firmie często nie pozwalaja mi testowac bo az strach na co wpadne: najpierw kłopoty z ui.dll a teraz jeszce pada z c++ runtime ...

Załączniki

.misiek
nie chciałem juz nowego tematu zaczynać wiec tu napiszę

mam konnekta 0.6.20.115 jak w podpisie i co jakiś czas wyskakuje mi ten własnie błąd, a im więcej mam właczonych ftyczek tym częsciej mi się to zdaża

wydaje mnie sie że to spowodowane jest własnie wersją beta, poprawcie mnie jeśli się mylę...
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.