Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: NONSTOP problemy z logowanie sie do beta w konnekt
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Beta
Quattrox
Siema. NONSTOP mam problemy z logowaniem sie do systemu beta konnekta i wlaczeniu aktualizacji. mianowicie podczas uruchomienia konnekta wyskakuje okienko z logowaniem do beta... oki.. wpisuje haslo i login.. ale wyskakuje komunikat ze login, haslo jest nie prawidlowy a napewno jest prawidlowy. Poradzil sobie ktos z tym?
dulek000
Zarejestruj się na becie...
psota
QUOTE(dulek000)
Zarejestruj się na becie...

Ja tez nie moge sie zalogowac chodz sie juz rejestrowalem. Wiec nie w tym problem.
Quattrox
zarejestrowalem sie jak zakladalem konto na forum.... zakladalem takze drugie konto z nadzieja ze poprsotu padla baza danych beta test.... ale na drugim loginie to samo...
psota
Moze to wina systemu operacyjnego bo ja mam 98SE, a ty?
lipa
QUOTE(Quattrox)
zarejestrowalem sie jak zakladalem konto na forum.... zakladalem takze drugie konto z nadzieja ze poprsotu padla baza danych beta test.... ale na drugim loginie to samo...

jesteś pewien, że na karcie Twojego profilu pod zakładką Beta widnieją informacje typu: wersja programu, uptime itd.?! jeśli nie, to znaczy, że nie zarejestrowałeś konta 'beta'... check.
bigboy177
Ja nie mogę nic pobrac z centralki beta... zarejestrowałem się... Pola Wersja Programu Uptime itd. mam ale obok nich nie ma niestety nic napisane... Co się stało z tą centralką beta... :?
dulek000
QUOTE(bigboy177)
Ja nie mogę nic pobrac z centralki beta... zarejestrowałem się... Pola Wersja Programu Uptime itd. mam ale obok nich nie ma niestety nic napisane... Co się stało z tą centralką beta...  :?


Sorry, nie dokońca rozumiem...myślałeś, że po zarejestrowaniu się na becie będziesz miał linki do nowszych wtyczek, czy jak? Centralka beta, jest to dodatkowa centralka kupdate, po więcej odsyłam do faq. http://www.konnekt.info/open.php?inc=faq&F...entralki_kUpda1
jareq
Dlaczego tak się denerwujecie????

- Czy nikt nie czyta Nowości????
QUOTE
Uwaga!
W najbliższych dniach strona zostanie przeniesiona na nowy serwer.

W związku z tym mogą występować chwilowe przerwy w dostawie ciepłej wody wink.gif

Żadne dane nie powinny w między czasie zaginąć, więc możecie korzystać dowoli...

- Czy nikt nie zauważył, że już zmienił się adres?????
QUOTE
http://k2.konnekt.info/


To chyba normalne że bedą problemy - więc należy czekać na oficjalne potwierdzenie zakończenia - wtedy można marudzić, że nie działa to czy tamto... więc cierpliwości moji drodzy!
pamo
Dzisiaj nie moge wlaczyc Konnekta ! Wylacza sie, bo niby zle haslo do beta podalem, a po 1 - mialem je wpisane od wielu miesiecy i dzialalo dobrze, po 2 - wygenerowalem nowe haslo na stronie, przepisalem je i nadal nie dziala ! :/
lipa
:arrow: http://www.konnekt.info/forum/viewtopic.ph...2752&highlight= ( :evil: )
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.