Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Netscape i okno rozmowy...
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Propozycje
kermitor
nie mam bladego pojecia czy ten temat był już poruszany ale napisze go

mam dwie propozycje związane z usprawnieniem konnekta:

1) wprowadzenie obsługi domyślnaj przeglądarki do do otwierania linków wklejanych w rozmowie konnekta jestem stałym użytkownikiem netscape i jest conajmniej denerwujące kiedy musze cały czas wklejać link do okna przegądarki zamist normlanie na niego kliknąc gdyż jak klikam otwiera sie on w IE co jest nieco głupie było by to zrozumiałe jezeli byłbym bardzo nieznaczną mniejszoscią użytkowników, ale aktualnie przeglądarki typu netscape firefox i opera są bardzo rozpowszechnione i rośnie ich popularnośc w związku z problemami polityki bezpieczeństwa IE (masa ad- i spy-ware'ów

2) w momencie rozciągania okna i zwijania go spowrotem do pierwotne wielkości (chodzi o rozciąganie wertykalne - pionowe, można by wprowadzić ze przy powrocie do stanu poprzedniego ona (czyli mniejszego) widoczna była ostatnia infromacja, aktualnie powoduje to głupie dośc przewijanie

to tyle jeszcze tam pare propozycji mam ale to moze innym razem

napiszacie co myślicie

pozdrawiam

kermit
dulek000
1. To już jest, centralka beta i faq biggrin.gif
2. Nie kapuję...
Daarth
a ja tak. powieksz sobie okno rozmowy na pelny ekran a potem pomniejsz np przyciskiem na gornej belce ona. wtedy nie bedziesz widizal ostatniej wiadomosci tylko cos tak mniej wiecej w srodku. zalezy jak dluga byla rozmowa.
kermitor
no własnie o tym mówie
to by sie przydało zmienić

a centralke beta to mam
i aż zadziwiające zę tego nei odnalazłem
ale ok dzięki za pomoc
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.