Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: k.pilot 0.2.0.0 + foobar 8.3
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Support
swap
co jest? prubowalem z nowym k.pilotem i starym (0.1.8.50). szukalem na forum i nie znalazlem odpowiedzi na to pytanie.
Olórin
Poczekaj jeszcze jakiś tydzień na nowego kpilot2 wink.gif

ps. próbowałem wink.gif
Lukas77
QUOTE(Olórin)
Poczekaj jeszcze jakiś tydzień na nowego kpilot2 wink.gif

ps. próbowałem wink.gif


No i jakoś cisza... chyba ten kPilot powstał tylko w wyobraźni autora i betatesterów... :-(
Sija
QUOTE(Lukas77)
QUOTE(Olórin)
Poczekaj jeszcze jakiś tydzień na nowego kpilot2 wink.gif

ps. próbowałem wink.gif


No i jakoś cisza... chyba ten kPilot powstał tylko w wyobraźni autora i betatesterów... :-(


nie powstal, a powstaje
i nie w wyobrazni, tylko w Microsoft Visual Studio .NET wink.gif

tylko, winthux ostatnimi czasy nie ma dostepu do netu, wiec trudno powiedziec, jak posuwaja sie prace...
angel_one
Zdaje sie, ze bedzie to wtyczka-mit. Szczerze mowiac, przykre widziec jakies obiecane projekty, niezrealizowane.
Aule
Ale wtyczka istnieje... Możecie wierzyć.
.nomis
Duke Nukem Forever też wink.gif
Sad
Istnieje i działa.. jak ktos widzial moje opisy to chyba nie musze go przekonywac... zreszta niech ktos z beta testerow skrina walnie dla niedowiarkow tongue.gif
Sija
QUOTE(Sad)
[...] zreszta niech ktos z beta testerow skrina walnie dla niedowiarkow tongue.gif


o nie nie, niespodzianka musi byc :>
StRuGi
No wlasnie Sad, przestalbys ludzi wnerwiac ;]
jareq
QUOTE(StRuGi)
No wlasnie Sad, przestalbys ludzi wnerwiac ;]

ej no czemu wnerwiać?? dawajcie tą betae.. biggrin.gif zawsze sie tak robi ;p
Lukas77
Prędzej chyba wyjdzie DTableEditor niż kPilot2 laugh.gif
Aule
Widziałem kPilota2 (tylko wersje dla WMP, niestety) i działał dobrze. Ok. 90% zrobione, jeżeli nie więcej. Troche cierpliwości, bo juz niewiele zostało. smile.gif
winthux
Zostało właściwie poprawianie błędów.
jareq
Świetnie biggrin.gif więc w ciągu najbliższego tygodnia możemy sie spodziewać ataku nowego pilota?? :>
winthux
Nie wiem.... ale będę się starał, żeby było jak najszybciej bo mi też to na rękę ;] Im szybciej skończę nie będziecie mi zawracać głowy ;P
case
QUOTE(winthux)
Nie wiem.... ale będę się starał, żeby było jak najszybciej bo mi też to na rękę ;] Im szybciej skończę nie będziecie mi zawracać głowy ;P

heh, nie mysl thux, ze po wydaniu dadza Ci spokuj.. :twisted: :wink:
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.