Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: błąd przy restarcie
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Support
mcmaczek
Po zainstalowaniu wczoraj najnowszego Konnekta ustawiałem różne rzeczy i za każdym razem, kiedy chciałem zatwierdzić zmianę, która wymagała restartu programu pokazywało się okienko o błędzie Konnekta, prośbie jego zgłoszenia i program wywalało. Kiedy program włączam z powrotem w konfiguracji zmiana jest niby zapisana, ale numer taki wyskakuje czy to przy ustawianiu chowania ignorowanych kontaktów, czy to przy przestawianiu Menu wtyczek na toolbar np. Mam IE 6, Windows XP, Athlona 2200 XP+ i 512 MB RAM jeśli to ma znaczenie.
Co to może być? :shock:
.nomis
Tak, Konnekt ma coś takiego... Denerwujące to trochę, ale w samym działaniu programu nie przeszkadza ani trochę.
gilek
jak nie przeszkadza jeżeli gość nie może poustwiać sobie opcji w konnekcie... dawaj logi :] któryś znawca powinien ci pomóc :]
.nomis
Jak nie może ustawić, jak sam pisze, że zmiany się akceptują i dokonują :>. Zresztą sam mam to samo i wiem, że nie przeszkadza, bo chodzi tu o zmiany, przy których Konnekt i tak musi być zrestartowany.
pielgrzym
Niemniej takie zwiechy upierdliwe i... nieeleganckie wink.gif
dulek000
Czy tego nie kowoduje olew.k?
mcmaczek
Przy zmienianiu opcji olew.ki zauważyłem to pierwszy raz, potem powtórzyło się gdy przestawiałem menu wtyczek na Toolbar. Program chodził ok, ale...zupełnie nowych, którzy chcą się przesiąść na Konnekta może ciut zniechęcić.

Pozdrawiam!
M
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.