Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: [propozycja] Skróty do opisów
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Propozycje
dulek000
Przydałaby się wtyczka, która na osobnym toolbarze wyświetlałaby skróty do opisów. Koniecznie musiałyby być jakieś zmienne, np. godzina, scowek (no to to już baardzo koniecznie). Dobrze by było gdyby można było zdefiniować ikonki do tych skrótów na toolbarze. No i jeszcze współpraca z k.zmieniaczem-aktualnie ustawiony opis wyświetla się w jego polu. Możliwość zdefiniowania, jaki status (oprócz opisu) się ustawi. Przydałaby się możliwość ustawienia czy opis i status zmieni się na wszystkich sieciach, czy tylko na jednej wybranej.

Przykład1:

Idę na obiad, klikam w ikonkę z talerzykiem i ustawia mi się status "zaraz wracam", a opis "Poszedłem na obiad"

Przykład2:

W all seeing eye jest opcja kopiowania IP serwera przy podłączaniu się do niego. No i zanim mi się uruchomi gra klikam na odpowiedni skrót, i mam status "zaraz wracam" oraz opis "Gram nie przeszkadzać, IP:{tutaj jest wklejany schowek}, TS ten co zwykle".

Co o tym myślicie? To chyba strasznie trudne do napisania nie jest...

Sorry za zagmatwanie posta...
Sija
nie wiedzialem, ze jest sezon ogorkowy.
_menic_
wg mnie zbyteczne...
kZmieniacz wystarczy...
sleesh
Dla ciebie zbyteczne, ale np. dla dulka juz nie . Mysle ze znalazlo by sie paru chetnych na takie cos ;p
Sija
QUOTE(sleesh)
Dla ciebie zbyteczne, ale np. dla dulka juz nie . Mysle ze znalazlo by sie paru chetnych na takie cos ;p


swietnie, ale nie wiem czy zdajesz sobie sprawe, ze ani dulek, ani ty nie piszecie zadnych wtyczek, tylko robi to ktos inny nakladem czasu i pracy, wiec moze najpierw 2x sie zastanowcie nad propozycjami, zamiast proponowac dodatki do obslugi tostera, albo nauczcie sie c++.

cale Konnektowe forum doslownie roi sie od dziwnych i bez sensownych pomyslow, nad ktorymi wszyscy potrafia sie rozpisywac po 5 stron, chociaz jest az nadto oczywiste, ze nikt z developerow sie za to nie zabierze.

wiec albo nie gadajcie o bzdurach, albo sami je sobie robcie.
#EOT
sleesh
Eh, Sija sija, widze ze wieczorem bede musial Cie zjechac ;p Oczywiscie ze jest w cholere takich pomyslow, ale wsrod tego shitu czasem znajdzie sie pare perelek. A moze akurat komus ten pomysl sie spodoba i zostanie zrealizowany? Albo gdy on kogos natchnie ? ;p Mozliwosci jest wiele ;p
lhs
Sija - jeszcze nie EOT. Zaczyna mnie naprawdę wkurzać, jak niektórym wtyczkopisarzom zaczyna się w głowach przewracać. Nie chcesz pisać - nie pisz, ale jak już piszesz, to nie użalaj się, ile czasu i pracy musisz temu poświęcać. Nie musisz też na każdy według ciebie głupi pomysł tak agresywnie reagować. Polecam postawę Olórina - nie pamiętam, żeby kiedykolwiek był (delikatnie mówiąc) niemiły.

Skończyłem. Teraz możesz sobie pokrzyczeć na mnie.
Sija
QUOTE(lhs)
Sija - jeszcze nie EOT. Zaczyna mnie naprawdę wkurzać, jak niektórym wtyczkopisarzom zaczyna się w głowach przewracać. Nie chcesz pisać - nie pisz, ale jak już piszesz, to nie użalaj się, ile czasu i pracy musisz temu poświęcać. Nie musisz też na każdy według ciebie głupi pomysł tak agresywnie reagować. Polecam postawę Olórina - nie pamiętam, żeby kiedykolwiek był (delikatnie mówiąc) niemiły.

Skończyłem. Teraz możesz sobie pokrzyczeć na mnie.


hmm, po pierwsze: wydaje mi sie, ze myslenie nie boli, wiec zamiast toczyc jalowe dyskusje na temat wtyczek ktore nigdy nie powstana, mozna poprostu sie powstrzymac z pisaniem posta z kazdym mozliwym pomyslem jaki Ci przyjdzie do glowy, prawda ?

po drugie: polecam jakies zajecia na odreagowywanie stresu, bo "wkurzanie" sie postami z forum jest reakcja troche chyba przesadzona.

Po trzecie: moze sam zacznij cos pisac, zamiast produkowac posty na forum, poniewaz postow nie brakuje, za to wtyczek tak [jak widac po niniejszym temacie, a nowych "wtyczkopisarzy" nie przybywa].
lhs
QUOTE
hmm, po pierwsze: wydaje mi sie, ze myslenie nie boli, wiec zamiast toczyc jalowe dyskusje na temat wtyczek ktore nigdy nie powstana, mozna poprostu sie powstrzymac z pisaniem posta z kazdym mozliwym pomyslem jaki Ci przyjdzie do glowy, prawda ?

OK, w takim razie podaj listę wtyczek, które na pewno kiedyś powstaną.

QUOTE
po drugie: polecam jakies zajecia na odreagowywanie stresu, bo \"wkurzanie\" sie postami z forum jest reakcja troche chyba przesadzona.

Przykład merytorycznej odpowiedzi dotyczącej wtyczek (tych, które kiedyś powstaną). Chcesz się ze mną bić na ironiczno/sarkastyczne komentarze - proszę bardzo, też jestem w tym dobry. Nie wkurzają mnie posty, wkurzają mnie postawy.

QUOTE
Po trzecie: moze sam zacznij cos pisac, zamiast produkowac posty na forum, poniewaz postow nie brakuje, za to wtyczek tak [jak widac po niniejszym temacie, a nowych \"wtyczkopisarzy\" nie przybywa].

Może zacznę na emeryturze - na razie (po głównej pracy) piszę w ActionScripcie dla dwóch wydawnictw i jedyna rzecz, na jaką jeszcze mam czas to produkowanie postów na forum.
Sija
QUOTE(lhs)
QUOTE
hmm, po pierwsze: wydaje mi sie, ze myslenie nie boli, wiec zamiast toczyc jalowe dyskusje na temat wtyczek ktore nigdy nie powstana, mozna poprostu sie powstrzymac z pisaniem posta z kazdym mozliwym pomyslem jaki Ci przyjdzie do glowy, prawda ?

OK, w takim razie podaj listę wtyczek, które na pewno kiedyś powstaną.

QUOTE
po drugie: polecam jakies zajecia na odreagowywanie stresu, bo \"wkurzanie\" sie postami z forum jest reakcja troche chyba przesadzona.

Przykład merytorycznej odpowiedzi dotyczącej wtyczek (tych, które kiedyś powstaną). Chcesz się ze mną bić na ironiczno/sarkastyczne komentarze - proszę bardzo, też jestem w tym dobry. Nie wkurzają mnie posty, wkurzają mnie postawy.

QUOTE
Po trzecie: moze sam zacznij cos pisac, zamiast produkowac posty na forum, poniewaz postow nie brakuje, za to wtyczek tak [jak widac po niniejszym temacie, a nowych \"wtyczkopisarzy\" nie przybywa].

Może zacznę na emeryturze - na razie (po głównej pracy) piszę w ActionScripcie dla dwóch wydawnictw i jedyna rzecz, na jaką jeszcze mam czas to produkowanie postów na forum.


wydaje mi sie, ze nie ma sensu ciagniecie dalej tej dyskusji, a listy wtyczek ktore kiedys powstana nie podam, bo nie byloby niespodzianki ;>
lhs
QUOTE
wydaje mi sie, ze nie ma sensu ciagniecie dalej tej dyskusji

Nareszcie się zgadzamy smile.gif
dulek000
QUOTE
z kazdym mozliwym pomyslem jaki Ci przyjdzie do glowy


Nad tym pomysłem myślałem od kilku dni, czy możnaby to jakoś jeszcze udoskonalić i takie tam...na ale trudno czas uczyć się c++, na razie ściągam c++ builder...

QUOTE
wydaje mi sie, ze nie ma sensu ciagniecie dalej tej dyskusji


Zamknijmy to...
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.