Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: P4, 512RAM, 200GB, CD-RW, UPS, skaner + extras
Konnekt | Forum > Offtopic > Hydepark
Sija
moze ktos jest zainteresowany - http://my.aukcje24.pl/accdb/viewItem.asp?IDI=13955341 ? :>
ienes
A mozna wiedziec, jakiego potwora masz zamiar sobie sprezentowac, skoro taki sprzet wystawiasz na aukcje?

PS. witam wszystkich.
Sija
QUOTE(ienes)
A mozna wiedziec, jakiego potwora masz zamiar sobie sprezentowac, skoro taki sprzet wystawiasz na aukcje?

PS. witam wszystkich.


hehe, mam zamiar zamienic go na rownie dobrego laptopa :>
PS. witam rowniez
Przemekc1
Na takiego dobrego latopa to będziesz musiał sobie jeszcze coś dorzucić biggrin.gif
ienes
Moze na allegro sprobuj? Jak dla mnie smierdzi cool-trendy-spoxik lajfstajlem, ale za to tabuny ludzi odwiedzaja i mozna calkiem dobrze sprzedac roznorakie rzeczy. No, przynajmniej mozna bylo jakis czas temu - teraz nie wiem, bo dawno nic nie wystawialem.
Sija
QUOTE(ienes)
Moze na allegro sprobuj? Jak dla mnie smierdzi cool-trendy-spoxik lajfstajlem, ale za to tabuny ludzi odwiedzaja i mozna calkiem dobrze sprzedac roznorakie rzeczy. No, przynajmniej mozna bylo jakis czas temu - teraz nie wiem, bo dawno nic nie wystawialem.


odstraszaja mnie prowizje od niesprzedanych przedmiotow, to jakis absurd...
ienes
No coz, swego czasu agencja windykacyjna usilowala ode mnie wyegzekwowac jakies 15 zl (m.in. grozac sadem) z okresu 2 lat 8)
Sija
QUOTE(ienes)
No coz, swego czasu agencja windykacyjna usilowala ode mnie wyegzekwowac jakies 15 zl (m.in. grozac sadem) z okresu 2 lat  8)


oo, to widze, ze mnie tez to czeka (ja zalegam az ~10 zl) ;>
Sad
QUOTE(Sija)
QUOTE(ienes)
No coz, swego czasu agencja windykacyjna usilowala ode mnie wyegzekwowac jakies 15 zl (m.in. grozac sadem) z okresu 2 lat  8)


oo, to widze, ze mnie tez to czeka (ja zalegam az ~10 zl) ;>


to nie jest smieszne moja siostra wisiala 500zl teraz z tego sie zrobilo 1800 + koszty WYNAJETEGO detektywa zeby ja znalezc.
Sija
QUOTE(Sad)
QUOTE(Sija)
QUOTE(ienes)
No coz, swego czasu agencja windykacyjna usilowala ode mnie wyegzekwowac jakies 15 zl (m.in. grozac sadem) z okresu 2 lat  8)


oo, to widze, ze mnie tez to czeka (ja zalegam az ~10 zl) ;>


to nie jest smieszne moja siostra wisiala 500zl teraz z tego sie zrobilo 1800 + koszty WYNAJETEGO detektywa zeby ja znalezc.


ale do 250 zl moga Ci zasadniczo skoczyc na bena, poniewaz zalicza sie to do "niskiej szkodliwosci czynu", i sprawa zostaje umorzona [jesli wogole do niej dochodzi]
_menic_
QUOTE(ienes)
No coz, swego czasu agencja windykacyjna usilowala ode mnie wyegzekwowac jakies 15 zl (m.in. grozac sadem) z okresu 2 lat  8)
Skad ja to znam laugh.gif
Lukas77
QUOTE(ienes)
No coz, swego czasu agencja windykacyjna usilowala ode mnie wyegzekwowac jakies 15 zl (m.in. grozac sadem) z okresu 2 lat  8)


Hmmm, Sad nic nie mówił że pracuje w agencji windykacyjnej... :mrgreen:
ienes
Nie jestem juz na czasie, wiec niech ktos mi wytlumaczy: jak popularny jest na allegro Snip? Czy w praktyce nie ma sensu licytowac (za wyj. 'Kup Teraz'), bo i tak automat przebije mnie o zlotowke na minute przed koncem?
alberht
QUOTE(Przemekc1)
Na takiego dobrego latopa to będziesz musiał sobie jeszcze coś dorzucić biggrin.gif

jest jeszcze monitor, wiec wyjdzie troszeczke mniej do dolozenia [jak juz sie sprzeda wink.gif ]
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.