Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Problem po ograniu SP2
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Support
dzieju
Witam

Mam maly problem nie mam ochoty calkiem usuwac Konnekta bo sie nameczylem zeby go po ustawiac itd.

Zainstalowalem SP2 i od tego momentu wyswietla mi sie najpierw okno z txt:

Wystąpił wyjątek krytyczny

Critical structured Exception "Access Violation" occured at adress 0x7C0024B9 in the main Thread.
Ex parameters: [0x00] [0x00]

lastIM: 20003(0x9b7be0 , 0x0)(30B) [CORE->wXP UI]

Stack trace:
.000024B9 strlen+0x00000026 [MSVCR70_7.0.9466.0]



Nastąpi zamknięcie programu!

a potem :

Run time error C++ itd. ....

Pomocy od kilku dni nie mam gg sad.gif instalowalem juz biblioteki tak dla probu i instalowalem rowniez wczesniejsza wersje ale nic nie pomaga sad.gif

Pozdrawiam
Sad
Ja mam Sp2 i smiga bez problemowo... dziwne.
Sija
QUOTE(Sad)
Ja mam Sp2 i smiga bez problemowo... dziwne.


u mnie to samo, moze doinstaluj jakas biblioteke?
nix
u mnie tez brak problemow na sp2 - moze sprobuj zlokalizowac ktora wtyczka powoduje blad?
_menic_
u mnie tez smiga :] na SP2
psota
A u mnie smiga na 98SE laugh.gif
Przemekc1
U mnie po zainstalowania sp2 też poszło bez problemów. A tak na przyszłość jak instaluje się coś takiego jak sp to sie robi kopie zapasową ważnych plików. Teraz miałbyś już gotową konfiguracje i tylko przeinstalowanie konnekta by ci zostało. Możesz jeszcze cofnąć instalacje sp, ale dla 1 programu to się chyba nie opyla.
dzi
sprawdz wiry bo zazwyczaj sa napisane tak ze sie wywracaja...
a jesli nie wiry to pewnie blad w konnekcie albo wtyczkach, odpal golego konnekta, jak pojdzie to dokladaj pojedynczo wtyczki i zobacz ktora wywala, jak nie pojdzie... smile.gif
dzieju
Juz jest ok

To wtyczka Email Notifer byl problemem .

thx for all
dzi
tak wiec przydalo by sie raportnac tworcy wtyczki ze ma blad dostepu poza swoj obszar pamieci
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.