Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Konnekt padł i sie zdekonfigurowal :/
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Support
Lwiczek
Witam...
wczoraj mialem konnekta wlaczonego caly dzien, mimo ze z niego nie korzystalem... wrocilem wieczorem, troche popisalem, wylaczylem go bo mialem isc spac... jednakze jeszcze sobie o czyms przypomnialem wiec wlaczam K ponownie i lacze sie z GG... pierwsza proba - nic, druga - tez... trzecia podobnie... proba zmiany serwera nie pomaga... Wylaczylem wiec program... Disiaj znowu wieczorem wracam, uruchamiam konnekta [a mialem pilna sprawe! :/] i doznaje palpitacji.... Lista kontaktow jest pusciutka... Coz jest do diabla?! Dobra... lacze sie z serwerem... wyskakuje komunikat, ze niepoprawny numer/haslo... zagladam do opcji, a te sa zmasakrowane... [nadmiene tylko, ze numer gg i haslo do tegoz przerzucone zostalo do ustawien proxy... podobnie bylo z innymi ustawieniami...]. Z niepewnosci patrze jeszcze do histori... ufff... tu wszystko jest...

I teraz pytanie - ktos wie co sie stalo i jak bezbolesnie przywrocic konnekta do stanu przed [o ile sie da] czy trzeba konntakty dodawac recznie?

Aha... wczoraj dodalem jeszcze 25 nowych kontaktow [w sumie przekroczylem juz chyba 100]... moze to to?

I jeszcze jedno - caly czas w zasobniku miga mi ikonka czerwonej koperty z literka 'i' - czyli jezeli sie nie myle to wiadomosc od serwera... migala wczesniej tez na toolbarze sieci [gdzie pojawila mi sie ikonka 'wszystkie sieci' z kZmieniacza], ale jak wylaczylem stosowna opcje w ustawieniach kZmieniacza odpoweidzialna za wyswietlanie ikonki wszystkich sieci ikonka znieknela z toolbara sieci, ale dalej miga w zasobniku... i nie wiem jak ja usunac :/ Klikanie na niej nic nie daje... :(

PS. Przeszukiwalem forum przez chyba godzine, bo na 99% widzialem taki temat, ale za nic nie moge go znalezc :(((
Olórin
Serwery gg nie wysylają ponoć zmian statusów jeśli mamy > 500 kontaktów...

ps. ostatnio doszedł nowy serwer .93 smile.gif
Lwiczek
No fajnie... tylko jak napisalem, nie mam az tylu... Pozatym nie widze zwiazku miedzy tym a kompletnym bajzlem w opcjach konnekta i czysta na liscie...

Trafilem jeszcze na jedna ciekawa rzecz... mianowicie w histori w 'kolejce wiadomosci' w kateegori 'absolutnie wszystkie wiadomosci' mam wiadomosc, ktora nie posiada ani tamatu, ani identyfikatora od kogo pochodzi oraz godzine nadejsca 01:00... po jej zaznaczeniu dostaje komunikat [a raczej blad] : "kIEview: Nie potrafię wyświetlić otrzymanej wiadomości"... :/

PS. Serwerek dopisany :)

Edit: Wywalilem tajemnicza wiadomosc i ikonka przestala mrugac... co nie zmienia faktu ze nadal nnurtuje mnie coz to za wiadomosc byla... :/
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.