Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: zastój
Konnekt | Forum > Offtopic > Hydepark
dwiekopy
co sie dzieje? zadnych nowych wtyczek, o nowych wersjach konnekta moge sobie tylko pomarzyc...czy ktos w ogóle pracuje jeszcze nad tym komunikatorem? chyba nie a szkoda bo jest jednym z lepszych. popatrzcie na akuku. tam jest ruch jak w ulu smile.gif
.nomis
Zastój? No hm... ostatnia beta do K wydana 23 września, ostatnia aktualizacja w ogóle 4 października (SprzątaczK)... W Konnekcie ruch jest co najmniej taki sam jak w aqq, trzeba tylko śledzić aktualizacje (ten 'ruch' w aqq jest raczej pozorny, bo każdy build, w którym nic nowego i ciekawego nie ma jest rozgłaszany jak jakaś przełomowa wersja). O centralkach w Konnekcie nawet nie chce mi się rozwodzić, pewnie ich właśnie nie masz skoro mówisz o zastoju...
StRuGi
Akuku ssie, zzera mi ponad 30 mb pliku wymiany, a konnekt 10 mb wink.gif
lhs
QUOTE(.nomis)
O centralkach w Konnekcie nawet nie chce mi się rozwodzić, pewnie ich właśnie nie masz skoro mówisz o zastoju...

Centralki nie reagują np na bety Olórina.
Olórin
Bo to właśnie BETY!!!!!

Teoretycznie mógłbym zrobić to w formie centralki, ale nie chcę robić bałaganu z kolejną centralką i nie chce mi się tego robić ;P leniwy jestem :]
.nomis
QUOTE(lhs)
QUOTE(.nomis)
O centralkach w Konnekcie nawet nie chce mi się rozwodzić, pewnie ich właśnie nie masz skoro mówisz o zastoju...

Centralki nie reagują np na bety Olórina.

Kurcze... Poważnie... MÓWISZ??
Ale jednak bety się okazują, a ostatnia centralkowa była też niedawno, jak już zresztą powiedziałem.
lhs
QUOTE(Olórin)
Bo to właśnie BETY!!!!!

Przecież wiem. Ale fakt pozostaje faktem - nawet jak jakiś początkujący dojdzie już do tego, jak korzystać z centralki BETA, to i tak nie znajdzie tam najnowszych wersji beta kZmieniacza czy kDodatków chociażby. Dlatego nie można się dziwić ludziom takim jak ten (ludź), którzy zaczęli ten topic. W tej kwestii Konnekt zdecydowanie nie jest user-friendly, niestety.
Olórin
Akurat kzmieniacz w nadaje się do użytku,ale beta k.Lawy w tej chwili ma buga, który może w pewnych przypadkach powodować nie działanie skrótu. Lepiej żeby przeciętny użytkownik miał starszą wersję. SprzątaczK w tej chwili ma niedziałające (czyt: powinno nie działać, już nie pamiętam jak jest tongue.gif) grupowanie wg. grup. Taka wersja lepiej żeby nie dotarła do początkującego użytkownika bo albo zniechęci sie do całego programu lub założy kolejny wątek na forum zamiast skorzystać z wyszukiwarki lub domyślić się że to normalne że w betach coś nie działa tongue.gif
lhs
Olórin - to może wrzuć na oficjalną betę te dwie wtyczki, o których pisałem wyżej (i które żadnych problemów nie powodują!!) - ??
piotr.ek
Dobra, nie czarujmy sie, dzieje sie ostatnio bardzo niewiele tongue.gif 6 tygodni siedzialem w wojsku i praktycznie nic ciekawego po powrocie na mnie nie czekalo, a i wczesniej tez specjalnego nawalu nie bylo.. A pamietam te zapowiedzi przed wakacjami, co by wlasnie do nich czekac, bo bedzie czas na pisanie wtyczek itd., hehehee wink.gif Sam pytalem ostatnio z ciekawosci w tematach dot. FaworKow i kDodatkow o dwie rzeczy i zero reakcji, wiec naprawde nie dziwi mnie ten watek...
lhs
QUOTE(piotr.ek)
A pamietam te zapowiedzi przed wakacjami, co by wlasnie do nich czekac, bo bedzie czas na pisanie wtyczek itd.

Nikt nie mówił, KTÓRE wakacje miał na myśli... :wink:
piotr.ek
QUOTE(lhs)
Nikt nie mówił, KTÓRE wakacje miał na myśli...  :wink:

Sluszna uwaga... :shock: (wink.gif )
dwiekopy
no i widzicie. zastój jak ch**. to ze raz na pół roku pojawi sie nowa wersja jakiejs wtyczki nic nie oznacza. nikt nie robi juz nowych pluginów. szkoda cholera ze ja sie na tym nie znam. gdybym stworzyl komunikator nowe wersje wychodzilyby co 5 minut biggrin.gif
case
2 lata temu to wlasnie entuzjazm na forum, i prezny [no, albo chociaz prezniejszy niz teraz] rozwoj projektu [przekonal i..] trzymal mnie przy nim.. teraz, jest to tylko nadzieja, ze cos sie jeszcze zmieni.. :roll:

nasze stanowiska: beta-testerzy, nijakie maja na dzien dzisiejszy zastosowanie.. :wink:

..ale pisalem juz o tym nie raz, rozkminiajac, co mogloby przyspieszyc prace nad K i do niczego nie doszlismy.. :?

ten topic podobnie sie pewnie skonczy..
Olórin
QUOTE(lhs)
Olórin - to może wrzuć na oficjalną betę te dwie wtyczki, o których pisałem wyżej (i które żadnych problemów nie powodują!!) - ??
które 2 wtyczki ? Dodatki które są na becie to na 99,9% release 0.8 tongue.gif

QUOTE
oficjalną betę
??????
lhs
QUOTE
które 2 wtyczki ? Dodatki które są na becie to na 99,9% release 0.8

kZmieniacza nie ma chyba.

QUOTE
??????

Centralkę BETA projektu Konnekt.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.