Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: BUG?: filtrowanie
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Support
KOSMOS
Nie wiem czy tak powinną być, niedawno robiłem nową instalke K i wszystkich wtyczek. Jak właczam filtrowanie listy kontaktów to pojaiwa mi się suwak poziomy w oknie kontaktów.
Tak powinno być? Może wcześniej na to nie zwróciłem uwagi.
lhs
Gdzieś już o tym było. Ja też mam ten problem (chociaż nie wiążę go z filtrowaniem, pojawił się chyba razem z ostatnią wersją kIEview).

OOOOOOOO!!!!!!!! Chciałem właśnie włączyć/wyłączyć filtrowanie (żeby sprawdzić) - i nie mam co sprawdzać, bo paska NIE MA!! A jestem pewien, że wczoraj jeszcze był!! I nie pamiętam, co wczoraj robiłem...

Kurcze. Napisałem posta, przeszedłem do Konnekta - pasek jest. Mam 11 grup, pasek pojawia się tylko w dwóch z nich. Nie ma to chyba nic wspólnego z długością nicków na liście, bo w zakładce "*" paska nie ma. Filtrowanie wyłączone.
Olórin
Poziomy pasek jest nieobliczalny :>
ienes
Mialem podobny patent, w zasadzie po kilkukrotnym wylacz-wlacz Konnekta problem sam zniknal.
NelQ
U mnie wystarcza ponowne odświeżenie głównego okna (np. przez zmianę zakładki grupy).
Zakrn
A ja problemu nie mam tongue.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.