Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Wp, ICQ itp. na głownym toolbarze konnekta
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Inne
jareq
No właśnie mam pytanko jak można zrobić aby ikonki tych sieci były dostępne obok tych z GG, Tlena i Jabbera tak jak jest to na załączonym screenie??
Kombinowałem na rózne sposoby ale nic mi nie wychodzi sad.gif wiem że trzeba zrobić to za pomocą transportu Jabbera... ale jak??
dulek000
Proste, przesuwasz wtyczki do góry w oknie wtyczek...
Olórin
dulek nie zrozumiał. Chodzi o to aby zmieniać status transportu niezależnie od statusu jabbera.

Wp to jest jabber więc do tego nie trzeba. Ale do ICQ trzeba by zrobić wtyczkę (kwestia polega na wysyłaniu statusu do poszczególnego kontaktu jabbera). Ew. możesz rozłączyć się/połaczyć się z transportem przez jego menu kontekstowe kontaktu (i tam wyślij status/ukryj status)
dulek000
A icq nie można zrobić przez skopiowanie jabbera i zarejestrowanie się nim na jakimś transporcie?

Czy znów niezrozumiałem...
.nomis
Można, Dulek, i ja tak własnie zrobiłem smile.gif Kopiujesz jabbera, zakładasz na nim konto i transport. Potem zmieniasz tylko ikonkę w pliku tekstowym danego stylu. Viola wink.gif

Załączniki

jareq
Dzięki chłopaki za pomoc :wink:
...ale mam jeszcze jedno pytanko czy trzeba zakładać nowe konto na Jabberze dla kazdej kopii wtyki Kjabbera z osobna co by można było mieć każdy transport osobno na głównym toolbarze???
Kavior
a ja dalej nie wiem co zrobic zeby ikonka icq pojawila sie na toolbarze :/ ... pomoze ktos ?
dulek000
QUOTE(Kavior)
a ja dalej nie wiem co zrobic zeby ikonka icq pojawila sie na toolbarze :/ ... pomoze ktos ?


Może to pomoże:

http://konnekt.etap.pl/forum/viewtopic.php?t=1604&start=330
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.