Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Pisane pluginów
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Inne
80x86
Witam

Jestem informatykiem (mgr inż), programistą (C/C++/C#,Pascal, PHP, bazy danych) oraz miłośnikiem konnekta.
Chciałem, w wolnej chwili, napisać wtyczkę, nie za bardzo jednak wiem, jak się do tego zabrać. Potrzebuję jakieś DLLki, OCXy czy klasy ?

Pomożecie ?

Z góry dziękuję

Pozdrawiam - KK
Olórin
No ba, pewnie że pomożemy :] Potrzeba nam kogoś takiego jak ty!!!

1. Musisz mieć konnekta tongue.gif to już masz
2. Do spisu centralek dodajesz czentralkę z SDK (info o tym w innym wątku)
3. Pobierasz najnowsze SDK, tam masz przykłady wtyczek (C++) oraz opis jak to się je. W razie czego pytaj smile.gif

ps. Na przyszłość: nie zakładaj 1 wątku 3 razy wink.gif
atol
to ja napisze tutaj tongue.gif
Może zdradzisz nam jaka to będzie wtyczka?
Piegus
Ej słuchajcie ...Jestem zielony w tym ale chciałbym kidyś napisac wtyczke do konnekta... Chciałbym z początku byści powioedzieli mi jaki język jest wykorzystywany do pisania wtyczek i jaki program.... CZy macie jakieś strony z nauka dla początkujących ten język....Albo cuś... Będę bardzo wdzięczny za pomoc...
atol
z tego co wyniuchałem to język C++ i sam szukam jakiejś sprstej nauki tego języja bo nikt nie chce napisać wtyczki do sprawdzania programu TV tongue.gif :wink:
hao
A poza tym w górnym menu - Download - SDK... Znajdziesz tam dodatkowo trochę kodów źródłowych...
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.