Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Prosba o napisanie wtyczki
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Wtyczki > @dev
tomasheq
czy jest taka mozliwosc zeby ktorys z ludzi zajmujacych sie pisaniem wtyczek dla konnekta napisal taka w ktorej mozliwe jest Wybieranie glosowe tak jak w POWER PROJECT dla Gadu-Gadu. nie posiadam linku do info na temat tej wtyczki. z gory dzieki za rozpatrzenie propozycji
.nomis
No, to by było BOSKIE smile.gif Ale wątpię w powstanie czegoś takiego nawet w wersji 0.7... A szkoda, bo fajnie i wygodnie byłoby pogadać sobie z Konnektem tongue.gif
tomasheq
no takie cos jest w power projekcie wiec mysle ze dla tych zaawansowanych programistow laugh.gif nie byloby to zbytnim problemem...
case
to jakis zart z ta opcja, czy rzeczywiscie jest cos takiego?.. :roll:

pffff.. laugh.gif hahah..
tomasheq
naprawde nie zartuje jest taka opcja. nazywa sie dokladnie Wybieranie Głosowe. to smieszne ale fajne...
dulek000
W pgg nie działa to za dobrze i powoduje błędy...

Ale bajer fajny...
hmmm niedlugo konnekt bedzie niczym statek kosmiczny smile.gif polecenie a konnekt automatycznie bedzie je wykonywal... hmmm i obdarzymy go sztuczna inteligencja ( a moze prawdziwa? biggrin.gif ) i wstawimy w dupeleczko z nogami, rekoma i glowa.

Tak na serio jest to swego rodzaju bajer, ale wreszcie to ma byc komunikator a nie zabawka James Bond, ktora za pare lat bedzie strzelac i bronic posesje przed intruzami ^^
piotr.ek
I po co te pseudozabawne dywagacje?
dulek000
QUOTE(piotr.ek)
I po co te pseudozabawne dywagacje?


Aby było pseudozabawnie biggrin.gif tongue.gif
lhs
dulek - w hydeparku lepiej się realizowałeś. Znudziły się dwie zabawy??
piotr.ek
QUOTE(dulek000)
Aby było pseudozabawnie biggrin.gif tongue.gif

Biorac pod uwage to, co autor posta ma w sygnaturce ("KONNEKT co jeszcze moze dla ciebie zrobic?") - na pewno? :roll:
piotr.ek specialnie for you zmienilem sygnature. juz lepiej wyglada...
piotr.ek
Haha, thnx wink.gif Ale powaznie, to wstrzymalbym sie z takim w gruncie rzeczy nabijaniem sie z pomyslow, ktore nam samym wydaja sie zbedne, dziwne, niepotrzebne itd. A niech i Konnekt tosty mi codziennie rano robi - plakal z tego powodu nie bede tym bardziej, ze - co juz nie raz bylo tutaj napisane - bylaby to opcja jedna z wielu w niczym nikomu nie przeszkadzajaca smile.gif (czyt. w kazdej chwili do wylaczenia) Koniec koncow wtyczkopisarze zdecyduja o tym, ktory pomysl w .dll przeksztalcic. Ale zeby nie uciekac za bardzo od tematu - skoro w Power Project jest cos takiego, to chyba nie po to, zeby instalka tego pierwszego wiecej miejsca zajmowala? wink.gif
tomasheq
no to jak bedzie? postara sie ktos o ta wtyczke czy nie?

Zamiescilem wlasnie ankiete ktora moze zacheci ( lub zniecheci ) programistow c++ do napisania takiej wtyczki. Prosze o uczestnictwo w ankiecie!!!
Sija
myslalem juz jakis czas temu nad zrobieniem takiej wtyki i w sumie nie byloby to chyba trudne, poniewaz jest dostepny w sieci program, ktory udostepnia API do tego sluzace [http://sris.of.pl/]...

moze sie kiedys do tego przymierze ;>
nix
tylko niech ktos mi powie po co??? zeby zaraz zaczac i tak pisac na klawiaturze.... jakos nie przekonuje mnie sens takiej opcji
jareq
Jak dla mnie opcja bezuzyteczna nie lubie gadać do komputera wole kliknąć mychą..... co innego jak by Konnekt obsługiwał rozmowy głosowe biggrin.gif wtedy mozna by rozmawiać ze znajomymi do woli - to było by coś 8)
case
QUOTE(nix)
tylko niech ktos mi powie po co??? zeby zaraz zaczac i tak pisac na klawiaturze....

to samo mialem napisac.. nie wyobrazam sobie do czego moglbym taka wtyczke wykozystac, no ale jesli komus sprawi to radosc.. :roll:

powiewa od tego "trendi bajeranctwem".. :twisted:
lipa
...a co z tymi milionami samotnych ludzi na świecie?! mogliby sobie chociaż z konnektem pogadać... albo ci, którzy mają zapędy dyktatorskie, ale jakoś nikt ich nie słucha? mogłiby się rozkazami na K wyżyć... OTWÓRZ OKNO!, ZAMKNIJ OKNO!, OTWÓRZ OKNO!, ZAMKNIJ OKNO!, HANDE HOCH!... etc... bądźmy wyrozumiali biggrin.gif
.nomis
No eeej, weźcie... Przecież to bardzo pożyteczna sprawa! Weźcie sobie wyobraźcie, że np. macie ubabrane w czymś ręce albo jesteście zajęci, a chcecie zobaczyć kto jest dostępny, albo chcecie sprawdzić pocztę. Po prostu mowisz 'poczta' i nie musisz się odrywać od tego, co robisz tongue.gif
moze i w takiej sytulacji by sie to przydalo, ale nie kazdy ma mikrofon tongue.gif ( ja mam ) nie jest to duzy wydatek no ale zeby pogadac tylko z K. Pozatym nie lepiej rozwinac jakas inna wtyczke niz zabierac sie za nowa? Decyzja jest trudna ale ja jestem za NIE.
atol
lepiej się wziąc za rozmowy głosowe w K
btw: lepiej zeby sie wzieli biggrin.gif

Rozmowy glosowe ewentualnie "usprawnic" kjabbera i CO2 [ wysylanie plikow etc ].
.nomis
Za rozmowy głosowe już dawno się zabrano wink.gif Tylko nastąpiła widać jakaś przerwa w pracach.
bakerss
Tak jak w operze zrobili ;] ludzie sie dziwią czego Opera do niech gada, że nie rozumie polecenia tongue.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.