Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: kIEView a przesyłanie IP
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Support
maQtm
Problem jest taki:
przy przesylaniu nr ip lub linkow w ktorych uzyty jest nr ip zamiast adresu (to 2 rzadziej) nie dochodza do mnie zadne z powyzszych adresow natomiast te ktore ja wysylam dochodza bez problemu. Problem ten pojawial sie juz we wczesniejszych wersjach wtyczki. Aktualnie uzywam konnekta v0.6.20.115 i kIEView v0.1.8.0
nix
QUOTE(maQtm)
Problem jest taki:
przy przesylaniu nr ip lub linkow w ktorych uzyty jest nr ip zamiast adresu (to 2 rzadziej) nie dochodza do mnie zadne z powyzszych adresow natomiast te ktore ja wysylam dochodza bez problemu. Problem ten pojawial sie juz we wczesniejszych wersjach wtyczki. Aktualnie uzywam konnekta v0.6.20.115 i kIEView v0.1.8.0

czy ktos jeszcze ma taki problem? czy to oby napewno wina kiev? (u mnie nic takiego sie nie dzieje)
Olórin
Może jednak filtr antyspamowy a'la serwery gg ?
dulek000
QUOTE(Olórin)
Może jednak filtr antyspamowy a'la serwery gg ?


To na pewno to...
lhs
QUOTE(dulek000)
QUOTE(Olórin)
Może jednak filtr antyspamowy a'la serwery gg ?


To na pewno to...

:evil: :evil: :evil:
Taaaaaak!! Taaaaaak!! Raaaaaacja!!
maQtm
A da sie to jakos wylaczyc/obejsc lub ewentualnie do kogo mam sie zglosic zeby to zrobil? Sorry za lamerskie pytanie ale z tym sie jeszcze nei spotkalem i nie wiem jak postapic.
dulek000
QUOTE(maQtm)
A da sie to jakos wylaczyc/obejsc lub ewentualnie do kogo mam sie zglosic zeby to zrobil? Sorry za lamerskie pytanie ale z tym sie jeszcze nei spotkalem i nie wiem jak postapic.


Nie da się...ew. pisz np.: 12kropka43kropka567kropka
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.