Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Błąd usługi
Konnekt | Forum > Offtopic > Hydepark
Przemekc1
Było tak włączyłem xp-ka w trybie awaryjnym zrobiłem co chciałłem, a potem chciałem spowrotem uruchomić tryb normalny. Po uruvchomieniu komputera nie moge zmienić styli wizualncyh menadzer urządzeń nic nie pokazjuje, nie widze swojego sprzętu. Jakieś propozycje?
pielgrzym
"Przywróć ostatnią działającą konfiguracje" smile.gif mi w podobnej sytułacji pomogło smile.gif tyle, że ja wcześniej zrobiłem sobie eksperymentalną czystkę w katalogu windy (bo miałem zghostowany dysk na DVD) smile.gif
Przemekc1
W tym problem że nie mam przywracania systemu włączonego... Można jakoś przeinstalować te usługi czy już tylko format C: mi został??
pielgrzym
Jak się uruchamiało winde z płytki, to była gdzies opcja "Napraw system". Podobno pomaga, ael jednocześnie usuwa wszystkie aktualizacje i service packi smile.gif jak nie masz nic do stracenia to odpal winde z płytki i spróbuj smile.gif jak się uda, to tylko ponowna instalacja SP2 Cię czeka smile.gif
Przemekc1
Wkurzyłem się już biggrin.gif Jestem już po instalacji i wszystko mam to co miałem nawet zajęło to niezbyt dużo czasu. I poraz kolejny się okazało, że format C: rządzi :wink:
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.