Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Wtyczka dodająca wpis na bloga
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Propozycje
Piegus
Moze dałoby się stworzyć taką wtyczkę która wrzucała by nową notkę na bloga. Na serwisie www.mylog.pl. Albo innym.... Szukałejm wcześniejszych wersji wtyczki blog.as ale nie mogłem znaleźć... POza tym Stronka. http://blog.as nie działa....CO W o tym myślicie i kto by się tego podjął??
jak to sie mowi : nie ma rzeczy nie mozliwych smile.gif Jakis wtyczkopisarz moze sie zajmie tym projektem smile.gif jestem za, choc bloga nie mam i nie bede mial, lecz wiele kobiet z pewnoscia "przesiadzie" sie na K by bez problemow i zbednej fatygi dodawac notki na swoich internetowych pamietnikach smile.gif
dulek000
QUOTE(arct!c)
jak to sie mowi : nie ma rzeczy nie mozliwych smile.gif Jakis wtyczkopisarz moze sie zajmie tym projektem smile.gif jestem za, choc bloga nie mam i nie bede mial, lecz wiele kobiet z pewnoscia \"przesiadzie\" sie na K by bez problemow i zbednej fatygi dodawac notki na swoich internetowych pamietnikach smile.gif


Na pewno...wiele osób przeszło dzięki joggowi...
Olórin
kJabber i piszemy na joggera
Piegus
A czy są juz jakieś działające aktualnie wtyczki na konnekta??? Jak tak to dajcie moze link do nich i link do strony z blogiem...
Sija
QUOTE(Piegus)
A czy są juz jakieś działające aktualnie wtyczki na konnekta??? Jak tak to dajcie moze link do nich i link do strony z blogiem...


bredzisz jak potluczony.
dulek000
QUOTE(Piegus)
A czy są juz jakieś działające aktualnie wtyczki na konnekta??? Jak tak to dajcie moze link do nich i link do strony z blogiem...


np. skrypt na blog.as, i jest chyba na blog.pl...
Olórin
blog.as nie działa (i raczej nie będzie...) a skrypt na blog.pl pewnie nie działa bo sądze że przez ten rok (czy 2 ?) pozmieniali dośc dużo smile.gif
NelQ
Pomysł ciekawy, nie powiem. Sam bym z niego raczej nie kożystał, ale bloggrzy mogliby być naprawdę zadowoleni. (W końcu "różni ludzie, różne potrzeby, jeden konnekt" wink.gif )
zamot
powiem tyle - jest taka wtyczka do dodawania notek z tytułem przez konnekta ale ssie dupe bo ucina notki :/ raz pisalem notke przez pol godziny dluga jak... i ja ucielo w 70% :? nie polecam tej wtyczki.
mefju
1 Ta wtyczka (kPlus) nie służy jedynie do tego
2 Ta funkcja wtyki nie dodaje wpisów - tylko wysyła wiadomość z tytułem na jabbera (co dla Ciebie jest oczywiście jednoznaczne)
3 Co do faktu ucinania to niestety fakt - sam się na tym przejechałem

4 (OT) Masz brzydki podpis ;-)
iSiEk
Tak od siebie chciałem zapytać czy coś w sprawie skrypciku do myloga sie ruszyło? Bo kolezanka mnie meczy zebym zapytał biggrin.gif
mles
A napiszcie sobie, to naprawdę trudne nie jest... :| Napisałbym, gdybym miał tam bloga, ale bez przesady... biggrin.gif
atol
powiedz proszę w czym to się pisze? Lua czy coś innego?
dulek000
QUOTE(atol)
powiedz proszę w czym to się pisze? Lua czy coś innego?


Lua. Ewentualnie C++ jak piszesz wtyczkę, a nie skrypt :]
atol
zna ktoś jakieś kursy LUA? bo google nic nie podało ciekawego a www.lua.org jest w obcym lecz znanym mi języku :wink:
atol
dobra zabrałem się za ten skrypt... nie wiem czy go skończe bo narazie dochodze co oznaczają konkretne funkcje... może na gwiazdkę będzie
m4t3k
Atol, jak komp mi miły, zostaniesz bohaterem jak ci się uda (a jak nie to przynajmniej sobie troche czasu zajmiesz wink.gif)
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.