Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: czy logowanie to sport?
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Support
WojtekSz
Już kilkukrotnie miałem taką sytuacje: loguję sie do Forum, otwieram temat, zaczynam edytowac odpowiedż z cytatem i przy próbie podglądu musze się ponownie zalogowac. czy to nie przegięcie?
Właśnie wróciłem po edycji tego postu na stronę główną forum support i tam pokazuje sie info, że brak jest uzytkowników przeglądających aktualnie forum - czy to nie jest związane jedno z drugim?
pielgrzym
Może masz obsługe ciastek w przeglądarce wyłączoną/ograniczoną?
WojtekSz
nie wiem, ale często korzystam z forum muratora i tam wszystko działa bez kłopotów. Moje wrażenie (i przeczucie) wskazuje, że system logowania cos zbyt wiele resetuje przy powrocie na strone główną forum support.
pielgrzym
U mnie nie wymaga żadnych ponownych logowań. Musisz miec jakiś problem z przeglądarką. Używasz IE?
WojtekSz
mam xp professional sp1 z ie 6.0.2800.1106
prywatnosc - poziom średni
gilek
a przez jaki adres łączysz się z forum? ja na przykład korzystam z http://www.konnekt.info/forum/ i wszystko działa jak należy
WojtekSz
problem sie wyjasnił jak w czasie logowania zaznaczyłem pole zapamietywania i żeby sie dalej sam logował. Teraz już działa ale sróbuj jak dziwacznie zachowuję sie forum bez tego zaznaczenia! Poczatkowo nie chciałem tego zaznaczać bo minimalizuje ilość cookies na swoim komputerze ale ostaecznie spasowałem bo bez tego nie daje się zyc na tym forum smile.gif
hao
Póki co są jaja związane z dosyć powolnym procesem przenoszenia strony na inny serwer...
mles
A problem jest nadal... I w IE, i w Firefoxie, i w Operze. Problem z logowaniem na forum, na betę, etc... Ehh... :/
jareq
tzn. jaki problem (dokładniej) jakieś błędy czy co??? U mnie cały czas było i jest wszystko ok
mles
Aktualnie ze wszystkim. Nie mogę utworzyć konta beta (tzn. zapewne się ono nie tworzy - bo informacji o tym brak), nie wiem po jaką cholerę przy rejestracji konta beta przenosi do rejestracji na forum, jeśli konto na forum już jakimś cudem zarejestrowałem... No i zalogować się na żadne z kont też nie mogę... A na tym koncie (mles) forum jestem cudem, tylko dlatego że firefox (i nic innego) jeszcze trzyma ciacho...
Chore to jakieś... :/
jareq
hmm Dziwne
A jak masz na innych forach (PHPBB) czy też są takie problemy?? Może to problem jest po stronie ustawiem na Twoim kompie..
mles
Na żadnym innym forum z phpBB nie mam takich problemów jak tu... A tu problemy mam od zawsze...
alberht
firefox, adres: http://www.konnekt.info/forum/
nie mam takiego problemu, na forum zaglądam codziennie
NelQ
Opera, nigdy nie miałem żadnego problemu z forum.
foxtwo
ja mam problem z nowymi wiadomosciami... problem byl kilkakrotnie poruszany na forum - kilkam na: Zobacz posty od ostatniej wizyty (12): i wyskakuje okienko z 60 postami. Kilkam na: Oznacz wszystkie fora jako przeczytane: nic sie nie dzieje... :?
m4t3k
Kiedyś korzystając z firefoxa pokazywał mi gdy kliknąłem na posty od ostatniej wizyty wszystkie od pierwszej wizyty. Chyba od tego czasu zmieniłem firefoxa na nowszego i jest ok.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.