Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: msg.dtb - brak uprawnień do plku
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Support
Smok Ondri
Witam wszystkich smile.gif

Mam taki problem, i to już nie pierwszy raz, podczas uruchamiania konnekta pisze iż nie mam uprawnien do pliku msg.dtb.

Problem występuje jedynie po złym zamknięciu systemu w skutek czego włącza się ScanDisc, który to jak mniemam jest winny tego problemu.

Czy jest jakiś sposób na naprawę tego stanu rzeczy, poza ponownym zainstalowaniem konnekta ?

Z góry dziękuje za pomoc.

Załączniki

gilek
skasuj ten plik i będzie po sprawie
P.S. SZUKAJ!
Smok Ondri
QUOTE(gilek)
skasuj ten plik i będzie po sprawie
P.S. SZUKAJ!


Po 1 > szukałem i znalazłem ale nie zadowoliło mnie to co tam było napisane
Po 2 > "i będzie po sprawie" no własnie, strace wszystkie kontakty , ustawienia itd. a ja jak mozna było wywnioskowac z pierwszego posta nie chce stracic tego wszystkiego
lipa
QUOTE(Smok Ondri)
(...) Po 2 > \"i będzie po sprawie\" no własnie, strace wszystkie kontakty , ustawienia itd. a ja jak mozna było wywnioskowac z pierwszego posta nie chce stracic tego wszystkiego

o ile się nie mylę, to w tym pliku zapisywane są tylko rozmowy... lista kontaktów jest w cnt.dtb, a konfiguracja w cfg.dtb. jeśli się mylę, to przepraszam, ale wnioskując z nazw tych plików taki rozkład danych byłby logiczny i uzasadniony :wink: (cnt = contacts; cfg = configuration; msg = messages)...
Smok Ondri
lipa, tak też myslałem, jednak gdy msg.dtb wytne z tąd i włącze konnekta to wszystkie ustawienia i kontakty gina...
hao
W msg.dtb przechowywana jest tylko kolejka nieodebranych/nie wysłanych wiadomości... Jeżeli po skasowaniu tego pliku tracisz ustawienia, najprawdopodobniej uszkodzone są również pliki ustawień i kontaktów...

Najlepiej od czasu do czasu zrobić kopię zapasową tych plików, lub exportować dane wtyczką expimp...
s-p-i-n
Jak już mowa o pliku msg.dtb to ja poruszę mój problem.

Co jakiś czas wyskauje mi komunikat błąd zapisu do pliku msg.dtb Jak to usunąć??
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.