Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Jak zautomatyzować łączenie pppoe w XPku?
Konnekt | Forum > Offtopic > Hydepark
pielgrzym
Mój provider wprowadził możliwość posiadania zewnętrznego IP. Zrobili to bardzo sprytnie, bo normalnie komp łączy się przez LAN, a jak ktoś chce być widoczny na zewnątrz, to odpala dodatkowo połączenie w pppoe (swoją drogą, to myslałem, że pppoe jest związany nieodłącznie z DSLkami, a nie sieciami LAN, ale cóż smile.gif ). Dzięki temu można w razie problemów w każdej chwili schować się za NATa smile.gif problem w tym, że to upierdliwe po każdym restarcie odpalać połączenie i potem robić restart Konnektowi, Skype i całej reszcie programików (w przeciwnym razie będą łączyć się zza NATa...). Może ktoś wie jak zmusić XP Pro, żeby zaraz po połączeniu z LANem nawiązywało połączenie pppoe, a dopiero potem pozwalało się programom łączyć?? :shock:
lipa
A próbowałeś programu AutoConnect?!

:arrow: http://shider.neostrada.pl/AutoConnect/
pielgrzym
Jak tylko dociągne pliki to go wypróbuje smile.gif dziwne, Twoja odpowiedź nie wyświetliła mi się w "Zobacz posty od ostatniej wizyty" :?
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.