Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Koniec problemów z łączeniem?
Konnekt | Forum > Informacje > Dziennik
hao
Wziąłem się w końcu za to i zrobiłem najbardziej oczywiste rozwiązanie na problemy z łączeniem - kolejkę serwerów...

Od nowej wersji, w konfiguracji (w miejscu gdzie teraz wpisuje się serwer) wpisujemy listę serwerów, każdy w osobnej linijce, na początku zostawiamy pustą linijkę, zostanie ona uznana za HUB.

GG.dll będzie za jednym zamachem próbował każdy kolejny serwer do skutku lub do wyczerpania listy... Serwery GG to np.:

217.17.41.83
217.17.41.84
217.17.41.85
217.17.41.86

Działa pięknie :] Powinny się skończyć sytuacje, gdy GG łączy, a K nie chce.... Byc moze nawet zacznie zdarzać się na odwrót :twisted:
dobrze dobrze bardzo dobrze smile.gif)...
shw
sjuper biggrin.gif
siekiera w plecy gg..
cRoMo
Ja do tej pory robilem bardzo podobnie: jak sie nie laczyl z hubem, to po kolei numery ip az do skutku smile.gif Z tym, ze dziala tez ten z koncowka 87. Tak ze od 3-7. Dalej nie sprawdzalem hehe smile.gif
BaGRoS
QUOTE(cRoMo)
Ja do tej pory robilem bardzo podobnie: jak sie nie laczyl z hubem, to po kolei numery ip az do skutku smile.gif Z tym, ze dziala tez ten z koncowka 87. Tak ze od 3-7. Dalej nie sprawdzalem hehe smile.gif


inetnum: 217.17.41.80 - 217.17.41.87
netname: GADU-GADU-NET
descr: SMS-Express Servers
country: PL
shw
217.17.41.80 = GADUGADU.atman.pl
217.17.41.81 = atman-gw.gadugadu.pl
217.17.41.82 = smsat.gadugadu.pl
217.17.41.83 = appmsg2.gadugadu.pl
217.17.41.84 = appmsg.gadugadu.pl
217.17.41.85 = unused-85.gadugadu.pl
217.17.41.86 = unused-86.gadugadu.pl
217.17.41.87 = broadcast.gadugadu.pl

wyciagnelem to z programiku do zmiany serwera GG na dowolny.
co ciekawe ma tam opcje ping, ktora (kiedy bylem sobie normalnie polaczony konnektem) pokazywala timeout wszystkich serwerow biggrin.gif

PS. co ciekawe 217.17.41.79 to cos z numerem 1044 smile.gif
hao
Pierwsze 3 chyba nie są serwerami GG, reszta faktycznie działa...
miluti
QUOTE
Ja do tej pory robilem bardzo podobnie: jak sie nie laczyl z hubem, to po kolei numery ip az do skutku

Ja nie miałem tyle samozaparcia więc na kilka chwil zarzuciłem temat konnekta. Na szczęście wersja 0.6.15.83 zachowuje się pod tym względem dużo lepiej. W poprzedniej miałem też problem z dostępem do pliku plg.dtb a teraz no problem. Ale co tu dużo mówić, sieć obciążona na maxa, win98 z 7-mio miesięcznym stażem, lista programów w menu start długa na 2 ekrany.... cud że w ogóle chodzi biggrin.gif
Maciej_Kowalewski
ja w niedziele zrezygnowalem z wspolpracy z win98 z ponad (uwaga tongue.gif) 2 letnim stazem, zainstalowalem na to w2000 i chodzi jak marzenei smile.gif
shw
hehe - ja mialem dluzszy staz...
Maciej_Kowalewski
dokladniej - ta winda zostala zainstalowana pod koniec lutego 2000 roku smile.gif
u mnie win98 nie pracowal nigdy dluzej niz miesiac... po tym czasie odpalalem ghosta i wio...
ale tak bylo 3 lata temu wink.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.