Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: w wersji 0.6.20.115 nie dziala aktualizacja konnekta...
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Beta
solix
Po sciagnieciu wybranych pluginów (wtyczek rowniez) przez kupdate nie uruchamia sie program aktualzujący.. Czasami w menu kupdate nie mam dostepnych wtyczek na liscie [nie mam zainstlowacnych wszystkich wtyczek, dzieje sie tak nawet jak zaznacze "Wiecej Opcji"] Mam windowsa 2000 z najnowszymi aktualizacjami na dzien 15.10.04 z SP4..
dulek000
QUOTE(solix)
Po sciagnieciu wybranych pluginów (wtyczek rowniez)  przez kupdate nie uruchamia sie program aktualzujący.. Czasami w menu kupdate nie mam dostepnych wtyczek na liscie [nie mam zainstlowacnych wszystkich wtyczek, dzieje sie tak nawet jak zaznacze \"Wiecej Opcji\"] Mam windowsa 2000 z najnowszymi aktualizacjami na dzien 15.10.04 z SP4..


Mój kolega miał to samo na 98
Lukas77
a u mojej siostry nie działają oryginalne centralki konnekta. wiadomosc i kplugins dziala bez zarzutu, a staminowe wywalają błąd "zła odpowiedź serwera". Czy ma to związek z tym że to na neostradzie działa??
.nomis
Niech siostra zobaczy teraz. Od chyba dwóch dni oficjalne centralki działają.
.misiek
ja również miałem podobną systację. wyrzuciłem wszystko z katalogu: .../konnekt/temp/kupdate/data/ i ponownie pobralem wszystko p oczym zadzialalo, nie wiem czemu ale możesz spróbować
Quattrox
mialem ten sam problem.. ale po pewnym czasie zniknal smile.gif
zenq
niestety ale mi rownierz przestalo aktualizowac :/ oczyscilem temp w folderze konnekta, temp w doc&sett gdzie bylo upd.exe, probowalem tez przeciagnac plik update.script na upd.exe... rozpakowalem tez recznie update.dll do pluginow, ale mimo pokazania komunikatu o niezainstalowanym upadecie nadal nic... poprostu nie odpala sie upd.exe :/
Macie moze jakeis sugestie co do odpalenia update?

btw: konnekt 0.6.20.115 i win 2k3 std eng +SP1beta (hmm moze ten sp cos sie tu wtraca? :roll: )
qbanin
QUOTE(zenq)
niestety ale mi rownierz przestalo aktualizowac :/  oczyscilem temp w folderze konnekta, temp w doc&sett gdzie bylo upd.exe, probowalem tez przeciagnac plik update.script na upd.exe... rozpakowalem tez recznie update.dll do pluginow, ale mimo pokazania komunikatu o niezainstalowanym upadecie nadal nic... poprostu nie odpala sie upd.exe :/
Macie moze jakeis sugestie co do odpalenia update?

btw: konnekt 0.6.20.115 i win 2k3 std eng +SP1beta (hmm moze ten sp cos sie tu wtraca? :roll: )


mam identyczny problem na identycznej konfiguracji i nie wiem co dalej sad.gif
qbanin
UDALO SIE!! To byla wina pliku upd.exe mialem gdzies starsza wersje, podmienilem w docs&sett i odpalilem przeciagajac na niego update.script
NelQ
U mnie na Win2000 PL + SP4 nie było większych problemów, prócz momentu kiedy nikomu nie chciał aktualizować, ale to i tak samo przeszło (bez ingerencji w temp-a, itp.).
hao
Ci, którym nie uruchamia się upd.exe mogą:

- otworzyć okno aktualizacji i skopiować sobie ścieżkę do katalogu tymczasowego
- zamknąć okno i skasować ZAWARTOŚĆ tego katalogu
- otworzyć okno aktualizacji raz jeszcze...
- pobrać aktualizację, ale jej nie instalować (chociaż możecie spróbować szczęścia, nóż zadziała)
- pobrać załącznik i zapisać go w katalogu tymaczasowym\kUpdate nadpisując znajdujący się tam upd.exe (katalog jest ten sam co poprzednio)
- ubić Konnekt'a o ile nie zrobiliście tego wcześniej
- przejść do katalogu tymczasowego\kUpdate i uruchomic aktualizacje recznie
CODE
upd.exe update_najnowszadata.script

- wrócić na forum i podzielić się wrażeniami...

Załączniki

Olórin
Można zrobić drag'n'drop pliku ze skryptem na upd.exe wink.gif efekt ten sam co byśmy odpalali z parametrem smile.gif
Quattrox
poprsotu zainsttaluj najnowszego konnekta xxx.116 wink.gif
Olórin
QUOTE(Quattrox)
poprsotu zainsttaluj najnowszego konnekta xxx.116 wink.gif

Patrz do sygnaturki a jak nie pomoże to mały tip: Na konnekt.info nie widzę paczki .116 wink.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.