Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Jak z bezpieczeństwem?
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Support
sivo
Witam, mam takie małe pytanie: czy hasła do kont np. GG są jakoś chociaż szyfrowane, czy nie? Bo mam problemy z bratem, który z takiego np. GG wyciąga hasło w kilka sekund GGPasswordReaderem i... kicha. Chciałbym wiedzieć, czy w konnekcie jest to jakoś choćby w minimalnym stopniu zabezpieczone
Olórin
Są szyfrowane, ponadto jeśli ustawisz hasło na profil to cały plik chyba jest szyfrowany.
hao
Pierwsze tak - drugie - nie. Nie należy jednak zupełnie na tym zabezpieczeniu polegać... Niestety w tej chwili dobrze ochroni cię tylko system plików NTFS...
Olórin
Na szczęscie narazie nie ma narazie narzędzi które umożliwiały by taki proceder (poza DTable editorem który jest nieopublikowany) smile.gif
.misiek
panowie ja myśle że dla co po niektórych nigdy nie będzie bezpiecznie, dlatego ja polecam zainstalować sobie po prostu firewalla i kontrolować ruch wchodzący i wychodzący i nie będzie problemów z bezpieczeństwem profilu, przynajmniej jeśli chodzi o dostęp z zewnątrz :D,
a przy okazji uchronimy się przed innymi wścibskimi szperaczami :>

pozdrovionka
misiek
dulek000
QUOTE(Olórin)
Na szczęscie narazie nie ma narazie narzędzi które umożliwiały by taki proceder (poza DTable editorem który jest nieopublikowany) smile.gif


No i co z tym progsem? Będzie opublikowany?

Poza tym Nix mówił, że aby dostać się do pliku z hasłem trzeba je najpierw podać...
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.