Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: WA Pilot 0.1.1.0
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Wtyczki > @dev
Maciej_Kowalewski
prosze bardzo:
http://piint.risp.pl/?i=wapilot
sorry za 24h obsuwe, ale wczoraj vc++ przegral rywalizacje o czas z gitara smile.gif
no nareszcie smile.gif
Maciej_Kowalewski
wpadka sad.gif
na serwie jest juz poprawiona wersja, kto juz sciagnal, prosze o sciagniecie jeszcze raz...
..juz tyle razy sciagalem..sciagne jeszcze raz..
ZenOm
taka mala propozycja do WApilota jezeli winamp nie jest uruchomiony to zeby po kliknieciu na otworz lub cos innego uruchamial sie
Maciej_Kowalewski
propozycja juz do mnie dotarla, zostanie uwzgledniona w najblizszym czasie smile.gif
shw
jeszcze male, niedyskretne pytanko - kiedy bedzie obsluga winampa 3 ?
MiLKA
Proponowałbym, aby w momencie kliknięcia na ikonke otwórz zmieniał się focus okienka z konnektowego na winampowe.
torn
a kiedy będzie obiecana zmiana statusu na aktualny kawłek lecący w WA?
Maciej_Kowalewski
po koleji:

- winamp3:
niestety, ale winamp team skutecznie utrudnil zadanie i watpie zeby obsluga winampa3 wogole byla

- focus na okienko:
da sie zrobic smile.gif

- zmiana statusu:
niespodzianka smile.gif (czyt. jak znajde kawalek kodu ktory odpowiadal za pobranie informacji o piosence <nie tytulu okna!>, mialem go gdzies na dysku, ale sie zapodzial)
winthux
zmiana statusu będzie działała z winampem3 ??
Maciej_Kowalewski
raczej nie...
shw
ale na czym dokladnie polega problem z winamp'em 3 ??
Maciej_Kowalewski
problem z winampem3 polega na tym:
- w winampie od 1.x do 2.9 wystarczylo znalezc okno (po nazwie klasy, ktora byla dla kazdej wersji taka sama), i wyslac odpowiedni komunikat z serii WM_COMMAND

- w winampie 3.0 nie ma takiej mozliwosci, i nalezaloby napisac 2 wtyczki - jedna do winampa (o czym zupelnego pojecia nie mam, po za tym sdk jest ... dziwne), jedna do konnekta - ktora komunikowala sie z ta w winampie... innej mozliwosci nie znalazlem..
Chaosu
Na stronie WinAmpa(do 2 jest classic.winamp.com) jest opisane jak robić wtyczki czyt. plugin'y(jak robić skiny też). Może pomocy należy szukac tam.
szuflad
dzien dobry, moje propozycje do wtyczki:
+ mozliwosc wybierania jakie klawisze maja sie wyswietlac;
+ dodatkowy klawisz ktory po wcisnieciu bedzie znacznie obnizal glosnosc [przydatne gdy sie siedzi przy komputerze i ktos zadzwoni];
+ przycisk pauzy i stopu prawie takie same, na moje slepe oczy i stary monitor to nie do odroznienia [aha zreszta i tak z nich nie korzystam wiec ptatrz dwa pkt. wyzej].
Ja mam jeszcze taką propozycję:

+jeżeli winamp jest wyłaczony to odpowiedni klawisz uruchamia go smile.gif
ZenOm
QUOTE(ZenOm)
taka mala propozycja do WApilota jezeli winamp nie jest uruchomiony to zeby po kliknieciu na otworz lub cos innego uruchamial sie


juz o tym naapisalem biggrin.gif
ha! czyli ukradles mi mysl biggrin.gifD :]
shw
a ja mam taki pomysl, zeby jak winamp nie dziala to odpowiedni klawisz go uruchamia tongue.gif laugh.gif :wink: :twisted:
swietny pomysl skad go masz? biggrin.gif
Maciej_Kowalewski
winamp bedzie sie wlaczal przy play lub open (mozliwe ze w nastepnej wersji wink.gif)

co do wyciszenia - jak mialaby ikonka wygladac ?

konfiguracja - da sie zrobic
Flind
a w przeciagu najbliszego miesiaca bedzie mozna sie spodziewac jakiejs nowe wersji czy tez nie
no wlasnie :cry: ...?
ale autostatus działa z winampem3...
Ja na miejscu Panów od wtyczek Wap. i autos. połączył bym te dwa projekty...
Sahasrara
Hm, nie wiem czy to jest napewno dobre miejsce, ale powiem tylko że nie jestem w stanie przetestoać tej wtyczki, bo odnośnik w dziale download nie działa...
winthux
Spokojnie... Jak mi się uda znaleść kawałek kodu do wa3 i poprawie pewną funkcję to możecie się spodziewać kolejnej wersji wapilota i autostatusa połączonych ;)
To chyba najlepsze rozwiązanie.. bo Maciej chyba zakonczyl prace na wtyczka? ;]
KOSMOS
Może mi ktoś podać skąd można poprać tę wtyczke, bo nie mogę jej poprać, może na mail'a ktoś wyśle !!
THX.
Lukas77
Ściągnij sobie stąd: http://www.wsinf.edu.pl/~axl/wapilot.rar
Tylko nie wiem czy wstawiając linka i umieszczając wtyczkę gdzie indziej nie łamię prawa, jeśli tak to usunę, proszę Szanowną Radę o wypowiedzenie się wink.gif
Matzec
Właśnie chciałem tu napisać o moim genialnym pomyśle włączania Winampa po kliknięciu na play
...ale widzę, że nie tylko ja miałem taki pomysł wink.gif

Proponuję za to zmianę stopa na ten zwyczajny, zamiast tego co teraz jest (skrót Shift + V), lub możliwość wybrania tego w opcjach.
Radzę też umieścić ustawienia tej wtyczki w sub-menu "Wtyczki" (w konfiguracji), a nie jako oddzielny punkt po "Połączenie", "Użytkownik" itp.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.