Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: kolejna mala prosba :)
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Propozycje
bysiu
a propo wtyczki kZmieniacz / kAllstatus ... (jako ze ta druga jest nowsza, wiec raczej jej sie to tyczyc bedzie:) )
ciesze sie ze w koncu po nacisnieciu enter, od razu wprowadza sie opis/status ... mam jeszcze jedna prosbe, zeby zrobic tak, by przy np. shift+enter zamiast ustawiania sie opisu/statusu wstawial sie w linijce tekstu znak nastepnej linii do tworzenia pionowych opis recznie (bez pomocy jakisch zewnetrznych programow) ???
wiem ze to tai sobie bajer, ale moze kogos ucieszy (np. mnie wink.gif )
nix
obie wtyczki sa open source wiec mozesz sobie zmienic (jesli potrafisz)... ja nie mam zamiaru dodawac czegos takiego do kAllStatus - uwazam statusy wielkolinijkowe za glupote
sleesh
QUOTE(nix)
uwazam statusy wielkolinijkowe za glupote


popieram
NelQ
QUOTE(nix)
obie wtyczki sa open source wiec mozesz sobie zmienic (jesli potrafisz)... ja nie mam zamiaru dodawac czegos takiego do kAllStatus - uwazam statusy wielkolinijkowe za glupote


ja również
lhs
A ja nie uważam opisów wielolinijkowych za głupotę. Co innego opisy pionowe... Ale dwu/trzylinijkowe - czemu nie.
.nomis
Pewnie, że to nie głupota. Przynajmniej można by było sobie po ludzku wkleić jakiś fragment piosenki albo wykazać sie samemu pisząc krótką rymowankę wink.gif
nix
QUOTE(.nomis)
Pewnie, że to nie głupota. Przynajmniej można by było sobie po ludzku wkleić jakiś fragment piosenki albo wykazać sie samemu pisząc krótką rymowankę wink.gif
tylko po co?
atol
dal szpanu :wink:
Lukas77
QUOTE(nix)
QUOTE(.nomis)
Pewnie, że to nie głupota. Przynajmniej można by było sobie po ludzku wkleić jakiś fragment piosenki albo wykazać sie samemu pisząc krótką rymowankę wink.gif
tylko po co?


A np po to że 1 osoba na 10 będzie z tego korzystać a konnekt ma być wszak uniwersalny, prawda?
.nomis
QUOTE(nix)
QUOTE(.nomis)
Pewnie, że to nie głupota. Przynajmniej można by było sobie po ludzku wkleić jakiś fragment piosenki albo wykazać sie samemu pisząc krótką rymowankę wink.gif
tylko po co?

A po co w ogóle są opisy? :|
bysiu
moze dajmy spokoj wielce szanownemu nixowi

w koncu na te 1000 uzytkownikow, ktorych kiedys konnekt niewatpliwie sie doczeka (o ile juz sie nie doczekal, nie wiem, nie jestem na biezaco) bedzie 100 ktore beda chcialy tej opcji. w tej setce znajdzie sie moze 10 (pobozne zyczenia) ktore z palcem w d... nosie programuja w c++ i dla ktorych jest to jezyk powszedni (jak dla ww. wielce szanownego) ... i moze jedna osoba z tej dziesiatki poswieci swoje ... nie wiem... 30min ? godzine? zeby przejzec zrodla i dopisac te pare linijek ( 10? 20? ) kodu, ktore autor moglby dopisac w 5 min. 10 min? gdybym znal c++ zrobilbym to dla samej satysfakcji - ze umiem, ze ktos bedzie z tego korzystal, nie koniecznie ja. no ale nevermind. nie to nie.

milego dnia zycze wszystkim smile.gif
sleesh
Jak dla mnie to jest nas parenascie tysiecy, tyle ze na forum dziala duzo mniej osob...
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.