Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: własna sieć konnekta
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Propozycje
dwiekopy
dlaczego konnekt nie ma własnej sieci? załóżmy że gg pada na maxa i przestaje istnieć. W tym momencie konnekt też zdycha. moja propozycja: własna sieć konnekta!
lhs
????????????????????????????????
jareq
:shock: mówiłem że nikt Ci to na nic nie odpowie :shock:
Szukaj sobie :twisted:
dwiekopy
nie trzeba na to odpowiadac. niech autorzy programu to przeczytają i zaczną cos z tym robić biggrin.gif
Olórin
A jabber nie wystarcza ? Tlen ?
1. protokoły juz są działają, b.popularne
2. robienie nowej sieci z której bedzie korzystać wąska grupa userów (kilkaset) nie ma sensu. Wszak trzeba by napisać oprogramowanie serwerowe, opracować protokół. itp.


Była kiedyś mowa o własnym serwerze jabbera, ale to jeszcze nie teraz.
dwiekopy
no cóż, trudno. szkoda ze to nie konnekt byl pierwszym komunikatorem. gadu bedzie zawsze i jesli ktos sie nim zajmie i bedzie wypuszczal nowe wersje przynoszące jakies usprawnienia i dodatki wszystkie inne komunikatory padną.
Olórin
Ja nie wiem jakie ty widzisz zalet w posiadaniu własnej sieci ?
gilek
jako taki presitiż tongue.gif
Olórin
Jak dla mnie bardziej prestiżowa była by pełna obsługa Jabbera (i XMPP ofkorz)
arkadyjczyk
No właśnie, pełna obsługa jabbera i ewentualnie jakaś współpraca z np. chrome, żeby włączyć przesyłanie plików (no i oczywiście przeróbka kTransfera). Wtedy sieć gg byłaby kompletnie niepotrzebna, bo nic więcej nie daje.
NelQ
Hmmm... XMPP :roll: laugh.gif To by było piękne tongue.gif
.misiek
QUOTE
dlaczego konnekt nie ma własnej sieci? załóżmy że gg pada na maxa i przestaje istnieć. !


jak dla mnie ostatnio to się zdaża coraz częsciej, ktoś się próbował zalgować na gg np dziś od 21-23?i czy mu się udalo ?

proponuję właśnie rozwinięcie ftyczek to innych sieci i to jest najlepsze, bo z nową siecią za dużo roboty by było jak napisano wyżej biggrin.gif
StRuGi
Jabber, GG, Tlen, AIM, YIM, ICQ, MSN i cos tam jeszcze pewno jest, nie wystarcza ? :]
Magnum5
Zdaje sie, że niue am AIMA, YIMA i MSN'a :>
lhs
Pozory mylą...
joj_sport
''zwykli'' ludzie przywykli za bardzo do gg, duzo osob nawet nie slyszala o innych protokolach czy komunikatorach, wiec wedlug mnie nie ma szans aby sie cos zmienilo
dulek000
QUOTE(joj_sport)
''zwykli'' ludzie przywykli za bardzo do gg, duzo osob nawet nie slyszala o innych protokolach czy komunikatorach, wiec wedlug mnie nie ma szans aby sie cos zmienilo


Dokładnie, caaaaała moja lista kontaktów nie wie, że jest jabber. (Że jest tlen to niektórzy wiedzą biggrin.gif )
LEW21
Moi znajomi z wyjątkiem 2 wiedzą tylko o GG.
Ci dwaj oprócz GG znają jeszcze tlena, ale to tylko dlatego, że im powiedziałem biggrin.gif smile.gif
Quattrox
sory ale korzystam po to z konnekta zeby nie miec miedzy innymi banerow z ktorych oplacane sa serwery i lacza
dulek000
QUOTE(Quattrox)
sory ale korzystam po to z konnekta zeby nie miec miedzy innymi banerow z ktorych oplacane sa serwery i lacza


Hao nigdy nic takiego by nam nie zrobił... a nawet jeśli to wydałby na pewno Banner Killera smile.gif
lhs
QUOTE(dulek000)
Hao nigdy nic takiego by nam nie zrobił... a nawet jeśli to wydałby na pewno Banner Killera smile.gif

ROTFL
bazi
Wlasna siec, to jeszcze koszty utrzymania serwera i koszty laczy. Suma sumarum i wychodzi duzo, a w miare jedzenia [przybywania nowych uzytkownikow - wieksze obciazenie] sprzet trzeba aktualizowac...
Sponsorzy? OK, ale oni za darmo sponsorowac nie beda - reklama, a gdzie? Zapewne w komunikatorze. Dziekuje, nie chce reklam w K smile.gif
Nooo chyba, ze kogos stac, to milo - niech kupi serwer, wydzierzawi lacze i oplaca do konca zycia i najlepiej jeszcze po laugh.gif Wtedy K to bedzie chyba najlepszy komunikator na swiecie - stabilny i bez reklam biggrin.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.