Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Bugi :)
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Support
Czasami jak wysle do kogos wiadomosc to w tray pojawia sie koperta sad.gif.. i jeszcze mam propozycje: jezeli chwycimy kontakt mozna go przeniesc np do pola tekstowego a tam pojai sie Nazwa i numer gg przeniesionego kontaktu smile.gif
shw
Mysle, ze niekoniecznie nazwa i nr GG (bo przeciez konnekt nie tylko do GG bedzie sluzyl)
przeciagamy sobie kontakt, puszczamy i wywala menu kontekstowe z checkboxami co ma wstawic (nick, gg, mail, nr.tel, itd)
Pomysl przedni biggrin.gif

PS. A bug z koperta mi sie jeszcze nie przydazyl.
cRoMo
Rowniez mi sie podoba pomysl, tym abrdziej, ze wyglada na to, ze trudne to nie bedzie smile.gif
nam sie moze podobac.. Hao jest tu prawem smile.gif..
shw
chyba ze stosuje idee 'klient moj pan' smile.gif
oj zgodzi sie - na wszystko - to tylko kwestia kasy biggrin.gif
sadar
pozwole sobie wtrącić...: klient to ten co cos kupuje... czy my cos kupujemy?? czy dobrowolnie bierzemy to co nam dają smile.gif (mój kumpel mawiał: głupi ten co daje, a jeszcze głupszy ten co nie bierze biggrin.gif )
cRoMo
Gdyby przelozyc mawianie Twojego kumpla na stosunki damsko/meskie, to wychodzi, ze kazdy facet to glupek tongue.gif
shw
QUOTE(sadar)
pozwole sobie wtrącić...: klient to ten co cos kupuje... czy my cos kupujemy?? czy dobrowolnie bierzemy to co nam dają smile.gif (mój kumpel mawiał: głupi ten co daje, a jeszcze głupszy ten co nie bierze biggrin.gif )

no ja wiem, ze nic nie kupujemy, no ale to co - jakies hieny jestesmy czy co ?? smile.gif
misiu98
Nie kupujemy, bo jest za free (i miejmy nadzieję, że tak zostanie biggrin.gif). Ale i tak musieliśmy namiary przy rejestracji zostawić, więc jak się Hao wqrzy... :twisted:
hao
eee tam, nikt nic nie musiał. Obowiązkowy jest tylko email...
Sija
wrzucam tutaj, bo pasuje mi nazwa tematu, a nowego nie chce tworzyc dla takiego gownienka:

dobrze by bylo zrobic, zeby konnekt zamienial na linki maile wpisane w oknie rozmowy [tak jak url'e]...

eregi_replace("[a-z0-9_.-]{1,}@([a-z0-9.-]{1,}\.[a-z]{2,4})", "\\1@\\2", zmienna); - to jest php, ale wyrazenia regularne pozostaja te same
Matzec
Faktycznie byłoby to przydatne, bo póki co trzeba pisać:
mailto:ktoś@gdzieś.pl
Ludwik
tylko żeby nie robił tak słodko jak gadu-gadu i nie linkował serwerów FTP jako maili (bo potem ktoś klika i mu się jako mail otwiera). To znaczy żeby zwracał uwagę na to czy napoczątku łańcucha nie ma podanego "protokołu:"
Sija
znalazlem jeszcze jednego chyba duzego bug'a. mianowicie:

po otwarciu okna konfiguracji i przejechaniem mouse-scrollem w dol/gore, wywala konnekta - bez zadnego ostrzezenia, bledu, nic - po prostu sie zamyka
sarinnn
QUOTE(BazylisZ)
znalazlem jeszcze jednego chyba duzego bug'a. mianowicie:

po otwarciu okna konfiguracji i przejechaniem mouse-scrollem w dol/gore, wywala konnekta - bez zadnego ostrzezenia, bledu, nic - po prostu sie zamyka


U mnie nic takiego nie wystepuje !!! Pozatym okno konf. mam rozciagniete tak ze nie ma scrolla !!! laugh.gif
Sija
sarinn: wiesz czym sie rozni mouse-scroll od zwyklego scrolla?

moze najpierw sie dowiedz, a pozniej odpowiadaj na posty
hao
Jaką masz myszkę i jakich sterów używasz???
Puma
mouse-scroll to kółko na myszce które używasz do przesuwania strony/ekranu a scroll to gdy klikasz na pasek i go przesuwasz (chyba dobrze kumam smile.gif).
Ja mam myszkę "A4 tech, 2 mouse-scrolle + 5 klawiszy" i żadnych problemów nie zauważyłem ani przy użwaniu mouse-scroll ani scroll.
shw
dobrze kumasz smile.gif
a4tech -2 scrolle (nietypowe), 3 przyciski i 0 problemow.
stery standardowe xp'kowskie.
sarinnn
QUOTE(BazylisZ)
sarinn: wiesz czym sie rozni mouse-scroll od zwyklego scrolla?

moze najpierw sie dowiedz, a pozniej odpowiadaj na posty


Stary... Nerwisty cos jestes... Uspokuj sie...
Po pierwsze to mialem na mysli kolko na myszce
Po drugie to kiedy mam rozciagniete okno ustawien to scrolla i m-scrolla nie musze uzywac....
Po trzeciei tak nie mam takiego bledu laugh.gif
Sija
QUOTE(hao)
Jaką masz myszkę i jakich sterów używasz???


- m$ wireless intellimouse explorer / sterowniki m$

sarinn: sorry, ale ostatnio mam problemy... ;/
Sahasrara
Hmm... jeśli chodzi o wyłapywanie urli, to czemu Konnekt wyłapuje np. http://www.stamina.eu.org/ a ignoruje www.stamina.eu.org ?
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.