Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: sms w erze
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Propozycje
wawraf
no wlasnie przydalaby sie taka wtyczka czy cus obslugujaca eraomnix smile.gif, jesli juz jest cos takiego to przepraszam za temat smile.gif
Lukas77
Żartujesz prawda??? Powiedz że żartujesz... bo ręce opadają.
dulek000
QUOTE(wawraf)
no wlasnie przydalaby sie taka wtyczka czy cus obslugujaca eraomnix smile.gif, jesli juz jest cos takiego to przepraszam za temat smile.gif


Jest... chyba nawet domyślnie, skrypt SMS...
wawraf
lukas to mi rece opadaja jak czytam twoje wypowiedzi, moze najpierw bys przeczytal co pisze pod moim nickiem a potem komentowal smile.gif zamiast komentarza bys po prostu napisal czy jest czy nie, czy to az tak bardzo skomplikowane ? smile.gif tak jak np dulek ktoremu dziekuje... po prostu smile.gif
.nomis
biggrin.gif ale to, że jesteś początkujący, nie zwalnia cię od myslenia! Najpierw szukasz i kombinujesz samemu. Jeśli ci nie wychodzi - wtedy pytasz.
wawraf
tongue.gif no dobra smile.gif
sox
a może tak byście poprawili podstawową bramkę ery bo mi nie działa :wink:
dulek000
QUOTE(sox)
a może tak byście poprawili podstawową bramkę ery bo mi nie działa  :wink:


Mi działa... może nie wpisałeś poprawnych danych w konfiguracji?
Lukas77
QUOTE(wawraf)
lukas to mi rece opadaja jak czytam twoje wypowiedzi, moze najpierw bys przeczytal co pisze pod moim nickiem a potem komentowal smile.gif zamiast komentarza bys po prostu napisal czy jest czy nie, czy to az tak bardzo skomplikowane ? smile.gif tak jak np dulek ktoremu dziekuje... po prostu smile.gif


Pościągnięciu konnekta i zainstalowaniu wystarczy rozwinąć listę bramek w okienku sms i EraOmnix jest tam zawsze widoczna. Zawsze bo można wysłać z niej na wszystkie numery sms'a... ciężko to przeoczyć więc się nie unoś... To prawie tak jakbyś napisał "co to jest to żółte migające słoneczko w trayu?"
Bez urazy...
rzuf
Z tego co wiem bramka podstawowa ery obsluguje smsy na heyah, czy nie mozna wiec dodac tej mozliwosci do plugina smile.gif
Aule
Plugina? Czy skyptu bramki? :wink: Wczoraj bodajże była aktualizacja z nową wersją skryptów. Przynajmniej u mnie obsługuje(prefix 888).
rzuf
no faktycznie powinienem napisac chyba ze o skrypt chodzi, ale nie zmienia to faktu ze nry heyah zaczynajace sie od 880 nie sa przez niego obslugiwane (mowimy ciagle o bramce podstawowej ery)
Puma
Hm mi z era omnix na heyah (888,880) wysyła od dawna smile.gif
.nomis
Omnix i podstawowa, to dwie różne historie smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.