Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Anty-spam @ konferencja
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Support
munieck
Juz w sumie kiedys pisalem o tym w temacie Anty-spam na Inne, ale to dawno temu i wtedy w sumie mnie nie denerwowalo. No ale osochozi... Blokowanie rozmow z poza listy odkad moja manka.info stala sie popularna jest konieczne, dziala wysmienicie i spelnia swoja role. Jednakze ostatnio zaczyna mnie denerwowac to, ze gdy ludziki spoza listy zakladaja konferencje ze mna, no to wtedy "troll-blocker" (taka nazwa dla tej funkcji jest bardziej tutaj odpowiednia biggrin.gif) juz tego nie wylapuje. Wylaczenie konferencji zalatwilo sprawe, no ale nie o to chodzi...

Dalo by sie to jakos zmusic do wspolpracy?
dulek000
QUOTE(munieck)
Juz w sumie kiedys pisalem o tym w temacie Anty-spam na Inne, ale to dawno temu i wtedy w sumie mnie nie denerwowalo. No ale osochozi... Blokowanie rozmow z poza listy odkad moja manka.info stala sie popularna jest konieczne, dziala wysmienicie i spelnia swoja role. Jednakze ostatnio zaczyna mnie denerwowac to, ze gdy ludziki spoza listy zakladaja konferencje ze mna, no to wtedy \"troll-blocker\" (taka nazwa dla tej funkcji jest bardziej tutaj odpowiednia biggrin.gif) juz tego nie wylapuje. Wylaczenie konferencji zalatwilo sprawe, no ale nie o to chodzi...

Dalo by sie to jakos zmusic do wspolpracy?


Tak, olew.ka też wtedy nie reaguje, a koledzy korzystają z tego błędu ile wlezie...

Pewnym sposobem jest wywalenie konnferencji...
Sija
QUOTE(dulek000)
[...] Pewnym sposobem jest wywalenie konnferencji...


Pewnym innym sposobem jest rowniez wylaczenie GG...
piecu
A może dodać taki msgbox jak jest w gg? 'Osoby aa, bb chcą z tobą rozmawiać. Czy chcesz zaakceptować konferencję?'
NelQ
To byłby dobry pomysł.
Puma
W 100% popieram, mam mało takich niechcianych konferencji ale jest to wkurzające iż nic nie można z tym zrobić.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.