Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Co dalej?
Konnekt | Forum > Informacje > Dziennik
hao
Oprócz kilku poprawek w UI i GG (o tym już pisałem, prawdopodobnie zlokalizowałem też przyczynę często powtarzającego się błędu) gotowe już jest dokowanie Tipa pod listą kontaktów i możliwość zdefiniowania jego wyglądu (kolor, czcionka, z ikonkami czy bez itp.).
Do tego jeszcze inny układ tych małych ikonek i obsługa kolejnej bramki.

Teraz biorę się za ustawianie kolorystyki listy kontaktów i okna rozmowy. Być może zdążę też z zapamiętywaniem pozycji toolbarów i możliwością ich blokowania... Jak zostanie jeszcze trochę czasu, pojawią się HotKeys (również ogólno systemowe!). Wszystko zależy od tego jak mi będzie szło.. Później pewnie krótka przerwa, bo trzeba zrobić nową stronę projektu biggrin.gif
I prosze zrob cos z tymi brzydkimi ikonkami w oknie rozmowy, pomniejsz je albo cos albo mozliwosc zmniejszania smile.gif.
cRoMo
Ja bym raczej nie zmniejszal ikon tylko dal mozliwosc wylaczenia tekstu pod nimi.
torn
wyłączanie textu pod ikonkami w oknie rozmowy jest juz chyba gotowe.
cRoMo
torn, masz na mysli ze jest juz taka opcja czy to, ze bedzie taka w nowej wersji ?
torn
eeek, faktycznie nie wyraziłem się jasno: mam na myśli że w nowej będzie taka opcja.
Loud3R
poleca na mnie gromy ze jestem upierdliwy ... ale szkoda ze nie ma w trayu mozliwosci pojawiania sie ikonki informujacej o tym ze mamy wlaczony status opisowy...
juz nic nie mowie,skoro Hao powiedzial, ze to ciezka sprawa ...
ja tylko chce zeby Konnekt byl na maksa funkcjonalny tongue.gif
sarinnn
Mam dla Ciebie rozwiazanie zastepcze !!! W ustawianiach okna glownego wpisz sobie w tytule "Costam - { (info)} " I wtedy widzisz na belce Konnekta jaki masz status i czy go masz.... Tylko jeszcze Hao musi poprawic kwestie odswiezania sie tego po zmianie statusu...
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.