Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Błąd przy braku połączenia...
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Support
Metiu
Witam

Z racji tego, ze jestem uzytkownikiem starego SDI (bo narazie Neo jest ciut za droga), to co kilka godzin mam zawieszke polaczenia (musze zrestartowac polaczenia na routerze) i wtedy zaczyna sie cyrk. Gdy konnekt podziala troche na tak zablokowanym laczu to sie po prostu wylacza. Po ponownym uruchomieniu musze po raz n-ty ustawiac ukrywanie niepotrzebnych ikon w Windowsie. Nie towarzyszy temu ZADEN blad po prostu ot tak sam z siebie sie blokuje. Wylaczylem juz wznawianie polaczenia ale to nic nie daje. Co jest grane?

pozdrawiam
Mateusz
Olórin
Używasz dwutlenka?
Sija
QUOTE(Olórin)
Używasz dwutlenka?


CO2 wywala K, ale z bledem, wiec to raczej nie to ;>
/EDIT: chociaz kto wie, moze jednak ? ;> /
Metiu
QUOTE(Olórin)
Używasz dwutlenka?


tak - to jego sprawka? sad.gif jezeli tak to szkoda bo korzystam z niego...
Olórin
Lubi wywalać K kiedy nie może połaczyc sie z serwerem. Wtyczka GG też psuje, ale inaczej - zawiesza ( i zdecydowanie rzadziej). Ale nie wiadomo czy to to wink.gif
.nomis
U mnie dzieje się podobnie włąsnie. Próbuje połączyć kilka(naście?) razy, a potem wywala bład i zamyka K.
Aule
Dokładnie to samo u mnie. Włącza sie k na autostarcie i tak sobie pomryga jabber jako sieć pierwsza, a potem zwiecha, albo ikonka wogle znika. Możliwe ze to XO2, ale błędu nie ma. Czasem przez XO2 sie wyłącza jak sieci nie ma ale z błędem.
piotr.ek
Ostatnie pady serwerow gg zaowocowaly u mnie kilkoma takimi malowniczymi zwiechami. Przydaloby sie wreszcie takie durnoctwa poprawic, bo mam juz dosyc swiecenia oczami przed znajomymi... ("taki dobry ten Konnekt niby, a wiesza sie przy takiej glupocie" :? )
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.