Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Prpblemy z konnektem po instalacji SP2
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Support
Dyejcop
Witam,
Używam konnekta od dawna i nigdy nie miałem problemów aż tu nagle po ponownej instalacji systemu (z dodatkiem SP2) konnekt zachowuje się dziwnie. Nie twierdze że to winia SP2 może to jakiś inny program ale nie moge do tego dojść jaki. Dostaje rużnego rodzaju błędy przy załanczaniu konnekta i przy rozmowie a niekiedy przy wyłanczaniu. oto przykłady błędów:

CODE
Wystąpił wyjątek krytyczny

Critical structured Exception "Access Violation" occured at adress 0x7C911E58 in the "wXP UI" thread.
Ex parameters: [0x00] [0x00]

inIM: 46(0x42e7b8 , 0x0)(30B) [CORE->CORE]

Stack trace:
.00011E58 RtlInitializeCriticalSection+0x0000032B [ntdll_5.1.2600.2180]
.00018251 RtlReAllocateHeap+0x00000854 [ntdll_5.1.2600.2180]
.00011C76 RtlInitializeCriticalSection+0x00000149 [ntdll_5.1.2600.2180]
.000010D3 _EH_prolog+0x000000D3 [MSVCR70_7.0.9466.0]
.0000107B _EH_prolog+0x0000007B [MSVCR70_7.0.9466.0]
.0000269D _Atexit+0x00000032 [MSVCP70_7.0.9466.0]
.000076A2 public: class std::basic_string<char,struct std::char_traits<char>,class std::allocator<char> > & __thiscall std::basic_string<char,struct std::char_traits<char>,class std::allocator<char> >::operator+=(class std::basic_string<char,struct std::char_traits<ch+0x0000000D [MSVCP70_7.0.9466.0]



Nastąpi zamknięcie programu!

-----------------------------

Wystąpił wyjątek krytyczny

Critical structured Exception "Access Violation" occured at adress 0x7C911E58 in the "GG" thread.
Ex parameters: [0x00] [0x05]

inIM: 24011(0x4000000f , 0x40)(34B) [CORE->wXP UI]

Stack trace:
.00011E58 RtlInitializeCriticalSection+0x0000032B [ntdll_5.1.2600.2180]
.00018251 RtlReAllocateHeap+0x00000854 [ntdll_5.1.2600.2180]
.00011C76 RtlInitializeCriticalSection+0x00000149 [ntdll_5.1.2600.2180]
.000010D3 _EH_prolog+0x000000D3 [MSVCR70_7.0.9466.0]
.0000107B _EH_prolog+0x0000007B [MSVCR70_7.0.9466.0]
.00034F95 _IMessageProc@4+0x0000BF18 [ui_0.1.21.25]



Nastąpi zamknięcie programu!

----------------------------

Wystąpił wyjątek krytyczny

Critical structured Exception "Access Violation" occured at adress 0x091285AA in the main Thread.
Ex parameters: [0x01] [0x00]

inIM: 200(0x3f , 0x8d2bba0)(30B) [Konnekt Bot->CORE]

Stack trace:
.000085AA  [kbot_0.2.2.0]
66546E49



Nastąpi zamknięcie programu!

-----------------------------

Wystąpił wyjątek krytyczny

Critical structured Exception "Access Violation" occured at adress 0x7C911E58 in the main Thread.
Ex parameters: [0x00] [0x06]

inIM: 12010(0x0 , 0x0)(30B) [dwuTleneK->dwuTleneK]

Stack trace:
.00011E58 RtlInitializeCriticalSection+0x0000032B [ntdll_5.1.2600.2180]
.00018251 RtlReAllocateHeap+0x00000854 [ntdll_5.1.2600.2180]
.00011C76 RtlInitializeCriticalSection+0x00000149 [ntdll_5.1.2600.2180]
.000010D3 _EH_prolog+0x000000D3 [MSVCR70_7.0.9466.0]
.0000107B _EH_prolog+0x0000007B [MSVCR70_7.0.9466.0]


Nastąpi zamknięcie programu!

-----------------------------


Prosze o pomoc i z góry za nią dziękuje.

Pozdrawiam
Dyejcop
Sija
po pierwsze: naucz sie pisac po polsku, bo to zakrawa na jakas perwersje...
po drugie: zanim napiszesz posta, SZUKAJ.
po trzecie: wylacz wtyczke K.Bot.

temat do kosza.
Dyejcop
Przepraszam za błędy, jestem dyslektykiem. Nienawidze jak ktoś mi to wypomina, normalnie świat się wali bo błąd znalazłeś :] wyłanczałem rużne wtyczki i nie pomaga ... zawsze jakiś błąd jest.

Bardzo nie miłe forum.
Sija
QUOTE(Dyejcop)
Przepraszam za błędy, jestem dyslektykiem. Nienawidze jak ktoś mi to wypomina, normalnie świat się wali bo błąd znalazłeś :] wyłanczałem rużne wtyczki i nie pomaga ... zawsze jakiś błąd jest. 

Bardzo nie miłe forum.


jaka masz wersje Konnekta ? jezeli najnowsza [0.6.20.115], to moze masz stare sterowniki... szczerze mowiac nie wiem co moze byc tego przyczyna.

a co do wypominania bledow, to termin "dysleksja" zostal stworzony, zeby usprawiedliwic czyjes lenistwo, i osoba nie potrafiaca pisac i/lub wyslawiac sie w jezyku ojczystym powinna chyba troche do tego przysiasc, bo to nie swiadczy o niej dobrze.
Dyejcop
Nie chce się kłucić więc jak masz zastrzeżenia zjawiska dyslekcji to porozmawiaj z pedagogami :0 A problem udało mi się rozwiązać biggrin.gif
Musiałem stwożyć na nowo profil. Wlączyłem te same wtyczki i ustawienia i narazie żadnych błędów. A jak już tu pisze to się może spytam (nie jestem leniem ale nie wiem czy to jest na foum ale zaraz poszukam)
Dlaczego w tray'u pojawia mi się ikonka Tlena zamiast GG ? jak to zamienić ?
Sija
QUOTE(Dyejcop)
[...] Dlaczego w tray'u pojawia mi się ikonka Tlena zamiast GG ? jak to zamienić ?


w okienku z wtyczkami przesun wtyczke gg.dll nad dwutlenek.dll [alt + stralka do gory]
penczol
Mała rada na przyszłość dla dyslektyków. Wystarczy odpalić Worda i zwracać uwagę na to co podkreśla. Następnie zostaje tylko wkleić tekst z Worda do przeglądarki i już mamy gotowego posta wolnego od błędów.
jareq
Oj nie czepiajcie się chłopaka… byli gorsi... i nikt nic nie gadał więc odpuśćcie sobie! :evil:

ps. i nie każdy musi posiadać Word'a (itp.)
ps2. a z posta jasno wynika o co chodzi. (kropka) tongue.gif
penczol
Ojej. Ja wcale się nie czepiałem. Chodziło mi tylko o to aby w przyszłości nie musiał już czytać podobnych wypowiedzi. Źle mnie zrozumiałeś ;)
jareq
Nikt Ci nie karze ich czytać i napewno nie zrozumiałem Cię źle a po za tym ten post (jak już wspomniałem) jest bardzo jasny i czytelny i nie czepiam się tylko Ciebie, bo to Sija tak ładnie powitał nowego kUsera... co jest napewno bardzo nie miłe :?
penczol
QUOTE(jareq)
Nikt Ci nie karze ich czytać i napewno nie zrozumiałem Cię źle a po za tym ten post (jak już wspomniałem) jest bardzo jasny i czytelny i nie czepiam się tylko Ciebie, bo to Sija tak ładnie powitał nowego kUsera... co jest napewno bardzo nie miłe  :?


Nie żebym ja musiał czytać posty tylko aby Dyejcop nie musiał czytać obelg w postach. Nie zrozumiałeś :) Poza tym skończmy już bo nie chcę rozpętać niepotrzebnej dyskusji. To jest forum o Konnekcie, na które Miodek raczej nie wchodzi :)
Olórin
http://spellbound.sourceforge.net/ <- dla nie posiadających worda, posiadających firefoxa tongue.gif
Sad
QUOTE(penczol)
QUOTE(jareq)
Nikt Ci nie karze ich czytać i napewno nie zrozumiałem Cię źle a po za tym ten post (jak już wspomniałem) jest bardzo jasny i czytelny i nie czepiam się tylko Ciebie, bo to Sija tak ładnie powitał nowego kUsera... co jest napewno bardzo nie miłe  :?


Nie żebym ja musiał czytać posty tylko aby Dyejcop nie musiał czytać obelg w postach. Nie zrozumiałeś smile.gif Poza tym skończmy już bo nie chcę rozpętać niepotrzebnej dyskusji. To jest forum o Konnekcie, na które Miodek raczej nie wchodzi smile.gif


Dodam swoje trzy grosze. Jesli widze, ze w danym poscie leci blad za bledem - latwo domysle sie, ze ktos jest dyslektykiem - nie czepiam sie. Wazne zeby post byl napisany jasno i z sensem. W koncu to lepsze niz poprawna ortografia a sens nierozpoznany ;> Dziekuje tongue.gif
[Sija to czarnuch tongue.gif]
pielgrzym
IMHO trzeba zwracać uwagę, kiedy ktoś wali ortami jak gnojem po polu. Z tym, że należy to robić uprzejmie za pomocą PM. Jak koleś dostanie 10 PM, to zrezygnuje z usprawiedliwiania się dysmózgowiem, tylko poprawi błędy. I nie chodzi, żeby kogoś skopać (kopać lubie tylko gejów ;p), tylko żeby go w miarę subtelnie porposić, żeby ruszył mózgiem i zmienił parę literek smile.gif naturalne jest, że jak ktoś Cię publicznie objedzie, to się bronisz. Lepiej sprawę załatwić uprzejmie na boku, niż zaczynać kolejną niekończącą się debatę o dys...lekcji 8)
case
QUOTE(pielgrzym)
[..] kopać lubie tylko gejów ;p [..]

[OT] heh.. byles na paradzie? moj ziomek dostal 3 lata w zawiasach.. laugh.gif [phukk dem homo-bitchez!] 8) [/OT]
pielgrzym
Nie byłem 8) czy Twój ziomek nie był czasem z bractwa rycerskeigo? biggrin.gif powiedzmy, że to było "metaforyczne" wyrażenie mojej nietolerancji wobec mniejszości seksualnych wink.gif chętnie o tym podyskutuje w osobnym wątku jak ktos chce się zabawić w obrońcę homo 8)
Sad
QUOTE(pielgrzym)
IMHO trzeba zwracać uwagę, kiedy ktoś wali ortami jak gnojem po polu. Z tym, że należy to robić uprzejmie za pomocą PM. Jak koleś dostanie 10 PM, to zrezygnuje z usprawiedliwiania się dysmózgowiem, tylko poprawi błędy. I nie chodzi, żeby kogoś skopać (kopać lubie tylko gejów ;p), tylko żeby go w miarę subtelnie porposić, żeby ruszył mózgiem i zmienił parę literek smile.gif naturalne jest, że jak ktoś Cię publicznie objedzie, to się bronisz. Lepiej sprawę załatwić uprzejmie na boku, niż zaczynać kolejną niekończącą się debatę o dys...lekcji 8)


to sobie poczytaj troche - TO JEST CHOROBA. To tak jakby na kogos klnac bo musi chodzic na dialize... ludzie zastanowcie sie co robicie.
pielgrzym
Czy takim problemem jest dla kogoś poprawienie za czyjąś sugestią dwóch trzech wyrazów? Ludzie, bez przegięć - nie chodzi, żeby kogoś dyskryminować... Przecież dyslektycy też muszą ćwiczyć (vide cały program ćwiczeń w szkole podstawowej, który mój qmpel przechodził). Może dyslektyk będzie na tyle tolerancyjny wobec innych użytkowników forum i się pofatyguje te 30 sekund? Wszystkim to wyjdzie na dobre. Chodzi tylko o to, żeby takie sprawy załatwiac kulturalnie na privie, a nie na forum kogoś besztać.
Dyejcop
Może się wtrącę, w końcu to chodzi o mnie smile.gif
Wydaje mi się że to nie jest miejsce na takie rozważania i trzeba zamknąć ten post bo działa mi na nerwy !! A co do choroby to chodzę na lekcje do pedagoga gdzie pisze dyktanda i uczę się reguł które znam więc to nie jest tak że jestem leń dlatego robie błędy !!

[TXT ZOSTAŁ PRZESKANOWANY W MICROSOFT WORD 2003]
pielgrzym
Nie czepiam się indywidualnie Ciebie - akurat przy Tobie temat wyszedł smile.gif zgadzam się, że trzeba go zamknąć smile.gif

Dysleksja (wtopa na maxa biggrin.gif) to nie jest lenistwo. Lenistwem jest nie walczenie ze swoimi słabościami (walka np. za pomoca komputerowego słownika). Między innymi dlatego tak się "czepiam" smile.gif a wcześniej pisałem tylko, że czepiać się trzeba z kulturą wink.gif

Dziękuje, że sprawdziłeś tekst (nie ma tu sarkazmu). smile.gif

EOT smile.gif

Pozdrawiam smile.gif
lhs
QUOTE(pelgrzym)
Dyslekcja to nie jest lenistwo.

Nie DYSLEKCJA, tylko DYSLEKSJA.
gilek
QUOTE(lhs)
QUOTE(pelgrzym)
Dyslekcja to nie jest lenistwo.

Nie DYSLEKCJA, tylko DYSLEKSJA.

hehe :] pielgrzymie wtopiłeś tongue.gif
Sad
do kosza. tongue.gif
pielgrzym
Hehe, faktycznie :oops: publicznie się za to potępiam wink.gif
jareq
Buu ale obciach laugh.gif jak to mówi stare przysłowie: "Nie śmiej się dziatku z cudzego wypadku...[...]"
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.