Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: SMSki i nie tylko
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Inne
wawraf
mam pytanko w erze podstawowej mozna wysylac sms do heyah, a z konnekta jak hce wyslac do jakigos nr heyah to moge wybrac jedynie omnix albo platna sad.gif jak to zmienic ???

a druga sprawa to
- jak zrobic to zeby dla kazdej sieci byly osobne zakladki, a nie ze na liscie mam kontakty ze wszystkich sieci
- jak uruchomic dzialanie innych sieci, bo na razie mam tylko jabbera tlena i gg :\ a gdzie icq ?
pielgrzym
AFAIR Heyah to operator wirtualny "żerujący" własnie na Erze, więc sms'ki wysyłane z jej bramki powinny dochodzić smile.gif
Lukas77
w kat. konnekta, w podkatalogu sms, znajdź plik eromnixp.xml i zastąp linijke zaczynającą się od:
QUOTE
  <acceptNumber>

na
QUOTE
  <acceptNumber>(\+48)?0?(888|6[069][02468])\d{6}</acceptNumber>
Aule
Jak masz jabbera konto, to klikasz na ikonke od statusu i na usługi. Potem wybierasz transport icq prawym i klikasz na rejestruj. Do okienka wpisujesz uin i hasło, i możesz sie już cieszyć kontaktem z icq tongue.gif
dulek000
QUOTE
- jak zrobic to zeby dla kazdej sieci byly osobne zakladki, a nie ze na liscie mam kontakty ze wszystkich sieci


Zrób oddzielne grupy dla każdej sieci i zaznacz w konfiguracji: w głównej zakładce pokazuj tylko kontakty bez grup (ta opcja dostępna jest tylko po zaktualizowaniu konnekta z centralki beta)
Olórin
SprzątaczK ładnie się spisuje w takich sprawach wink.gif Ja korzystam grupowania wg. sieci :]
wawraf
wow ale jak zrobic te oddzielne grupy :|


a ztymi smskami to juz udalo mi sie zrobic, ta linijke mialem wklejona tam tylko ze byla zle zmieniona smile.gif doisalem do niej co nieco, bo tam obslugiwane bylo tylko 888.... a heyah ma jeszcze 880 i 889 smile.gif
.nomis
QUOTE
wow ale jak zrobic te oddzielne grupy

Normalnie! biggrin.gif konfiguracja>Lista kontaktów> grupuj kontakty według: sieci
Olórin
....i włącz wtyczke grupy.dll wink.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.