Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: VIDEO KONFERENCJA & Rozmowa Głosowa
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Propozycje
BigStach
Skoro konnekt to komunikator - komajn internetowy i nie tylko to chyba powinna istnieć wtyczka która pzwoli zastosować kamerki internetowe :idea: .
Ale i nie tylko o Video-konferencje mi chodzi ale i rozmowy głosowe.

Jak by ktoś chciał to zrobił by taką wtyczkę która na to zpozwoli :wink:
.nomis
No, jakby ktoś chciał, to tak... smile.gif Prace nad rozmowami głosowymi były jakiś czas temu zauważone przez bystre oczy forumowiczów i przez nieuwagę ich (współ)twórcy. Na videokonnferencję bym nie liczył, zresztą i tak na palcach można policzyć polaków mających kamerki...
piotr.ek
QUOTE(.nomis)
Na videokonnferencję bym nie liczył, zresztą i tak na palcach można policzyć polaków mających kamerki...

A to zaden argument akurat :?
nix
QUOTE(.nomis)
No, jakby ktoś chciał, to tak... smile.gif Prace nad rozmowami głosowymi były jakiś czas temu zauważone przez bystre oczy forumowiczów i przez nieuwagę ich (współ)twórcy. Na videokonnferencję bym nie liczył, zresztą i tak na palcach można policzyć polaków mających kamerki...

co do tego niby przypadkowego pokazania obrazka z talKiem - to bylo z premedytacja :twisted:
alberht
prowokator, tak ? rozkochać i porzucic, tak ? no ładnie...
inux
w ostatnim czasie zauwazylem ze mnostwo osob stalo sie posiadaczami kamerek ...
np, przy zakupie neo w nowej promocji, mozna kamerke dostac za darmo,
moze odnowic pomysl rozmowy video ????
Blobo
tak tak videokonferencji mi b. brakuje
wielu moich znajomych ma kamerki/tlen, ale cóż, Konnekt jest tak dobry że poświęciłem możliwość korzystania z tego cuda na kiju 8)
niemniej jednak miło by było mieć i to
mirek08
Uzywam Konnekt od okolo 4 miesiecy, jest to moim zdaniem najlepszy Messenger jaki do tej pory poznalem, pomimo tego ze mam jescze sporo problemow z nim ( jestem tylko uzytkownikiem, o budowie nie mam pojecia ) nie zamienie go na zaden inny Messenger biggrin.gif
Popieram propozycje Rozmowy Glosowej, co do Kamerki jestem neutralny :wink:
Pozdrawiam
www.mirek08.prv.pl
tomj7
Do rozmowy głosowej można by było wykorzystać bibliotekę IAX:
http://iaxclient.sourceforge.net/iaxcomm/index.html ,będzie również możliwość dzwonienia na zwykłe telefony po uprzedniej przedpłacie np. w Tlenofonie.
Może mógłbym się za to zabrać, ale brakuje mi podstaw jak pisać wtyczki do Konnekta.
alberht
dodaj (zaznacz) sobie w aktualizacjach centralkę dla autorów wtyczek, ściągaj sdk i jazda biggrin.gif
NelQ
Zapowiada się ciekawie wink.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.