Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Update kIEView i każdorazowa gleba :(
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Beta
pielgrzym
Po zaktualizowaniu kIEView (dzisiaj), kiedy przywołam ostatnią rozmowę, a następnie nacisnę którykolwiek kontakt RMB Konnekt ma glebe...
:cry:
nix
jaki system?
pielgrzym
XP Pro (SP2). Wcześniej podobny problem sprawiała wtyczka k.Notes, ale juz jej nie używam :cry:
nix
uzywales wczesniej wersji z centralki beta?
pielgrzym
Tak - prawie od samego początku korzystam z wersji beta. Problem był wpierw przy k.Notes, potem wywaliłem k.Notes i zniknął, aż do dzisiejszego update'u (taki dziwny ten update był).
nix
to bardzo dziwne poniewaz wersja kiev na centralce beta byla identyczna z ta dostepna na centralce domyslnej...
czy udalo Ci sie rozwiazac ten problem? masz najnowsze wersje wszystkich wtyczek z centralki beta?
pielgrzym
Ostatnio gdy robiłem aktualizacje, to na centralce "beta" była wtyczka kIEView (no... nie do końca... kIEView rozgałęziało się w podmenu o nazwie... wtyczka (czy jakoś tak) - bardzo dziwnie to wyglądało - po wybraniu tego nie było opisu po prawej...). Ściągnąłem i zaczęły się problemy... ;( może było to spowodowane uptimemem systemu? Bo po resecie problem pojawia się mniej więcej raz na 5 prób... (próba, czyli uruchomienie K, otwarcie losowego okienka rozmowy, wybranie "wczytaj poprzednią rozmowę", następnie naciśniecie RMB jakiegokolwiek kontaktu na liście...). Pryzślę logi z tych wysypek jutro smile.gif
Olórin
Może nowe kIEView gryzie się ze starym konnektem ?
pielgrzym
Pisałem w wielkim pośpiechu i trochę niejasne wyszło - od samego niemal początku korzystam z centralki beta i mam wszystko w najnowszych wersjach. smile.gif

Wygląda na to, że bezpośrednim sprawcą nie jest jednak kIEView. Niemniej zawsze chodziło o nacisnięcie RMB kontaktu z GG.

To treść jednego z raportów:

CODE
Critical structured Exception "Access Violation" occured at adress 0x04F5BF44 in the main Thread.
  Ex parameters: [0x00] [0xFF]
 
  inIM: 10108(0x12ee40 , 0x0)(30B) [kJabber->wXP UI]
 
  Stack trace:
  .0000BF44  [HydraDMH_3.25.0.6]

  .00001C0A  [HydraDMH_3.25.0.6]

 
 
  -----------------------------------
  INFO:  Nacisnąłem prawym przyciskiem myszy na kontakt... :<
 R[0][os] WinXP Dodatek Service Pack 2 5.1.2600
 R[0][nfo] IE=6.0.2900.2180
  CPU=AuthenticAMD , x86 Family 6 Model 8 Stepping 0 , 1667 Mhz
  Firewall=1
  GUIaddon=1
 
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.