Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Blad KUPDATE ? oraz forum
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Support
Masza
CODE
Wszystkie pliki pobierane są do katalogu "C:\DOCUME~1\Masza\USTAWI~1\Temp\Konnekt_Masza_c6a8e0cab\kUpdate" i po udanej aktualizacji możesz ten katalog skasować. Najlepiej jednak pozostawić w nim plik upd.exe - nie trzeba będzie go pobierać następnym razem...


DLACZEGO w ten katalog a nie w katalog konnekta???
cos mi sie pierdzieli z updateami i nie uruchamia sie aktualizacja i takei inne czasem lub tez w kolko mi sie to samo zawsze ściąga...oraz instaluje..

centralki:
# Poniżej znajduje się główna centralka projektu.
# Powinna być zawsze pierwsza!
http://www.konnekt.info/update/central.php
# ----------------------------------------

(ja mam NIEZAINSTALOWANY konnekt w systemie, mam go na innym dysku niż systemowy, skopiowany tylko)

Drugi problem to FORUM nie pamieta mojego loginu i hasla, za kazdym razem jak wejde musze od nowa sie logowac, dlaczego ???

sys to XPsp2 + IE (tylko nie mowcie mi prosze zebym zmienil przeglądarkę)
Masza
preinstalwoalem konnetka na ta wersje stabilna, to chyab byl blad wersji BETA ;-)

mam jeszcze jedno pytanko, dlaczego te emotikonki (zestawy) RO w ktorych sa m in. powiedzonka "go", "pif" i inne (chodiz o te białe chmurki...nie są wyswietlane w oknie rozmowy ????

mozna je wybrac, ale nie widac ich...
Masza
oki forum juz dziala, jakso tak samo z siebie zaczeło ;-))

z konnektem byl probklem z wersja 6.20.115, wrocilem do wersji 111 i wsio dziala okey.

jedyny problem to tylko te emotikony, nie wyswietlają sie...
piotr.ek
QUOTE(Masza)
DLACZEGO w ten katalog a nie w katalog konnekta??

A szczerze mowiac tez mnie to nieco wkurza, bo czesto kasuje katalog z plikami tymczasowymi, niekoniecznie recznie, wiec leci wszystko... a potem mi kupdate zglasza, ze cos nowego jesto tongue.gif
StRuGi
Masza: te emotki zawsze maja poczatek "/", wiec wpisuje sie je np. "/pif"
Masza
thanks smile.gif
ja wybieralem je z tego menu nowego smile.gif
bo nie ma tam standardowo tego slasha wpisanego smile.gif

ale mi sie rymło smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.