Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: konnekt wyswietla zly IP
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Propozycje
joj_sport
moj kolega dawno zmienil adres IP na inny a w baloniku konnekta jak najezdzam na kontakt to wyslwietla mi stary IP (LOL) i przez to np. nie moge przez kDodatki spingowac kumpla (czy jest na kompie czy nie)....
ktos wie cos na ten temat, jak sie z tym uporac?
piotr.ek
Sprobuj wylaczyc i wlaczyc pokazywanie ip kontaktu w ustawieniach. Poza tym niech sie kolega zrobi dostepny, bo moze nie bylo jeszcze okazji? wink.gif Zdaje sie, ze wtedy dopiero K zmienia info w tipie...
Olórin
Bo wcześniej nie ma kiedy (jak ktoś jest dostępny/nie ma nas na liście) to nie wysyła nam ip.
.misiek
a więc to tak
thx :wink:
joj_sport
spoko dzieki, zobacze i odpisze...
ale nie sadze by to pomoglo, bo kolega nie raz byl na statusie zaraz wracam
.misiek
QUOTE(Olórin)
Bo wcześniej nie ma kiedy (jak ktoś jest dostępny/nie ma nas na liście) to nie wysyła nam ip.


ale jak kogoś zmusic żeby do nas napisał :twisted:
joj_sport
No i nic to nie dalo, reinstalacja systemu nawet, a Konnekt dalej zly IP mi podaje (nie tylko jednej osoby) i nie mam pojecia dlaczego :?
Moze ktos zna odpowiedz na to pytanie?
piotr.ek
Moze tak ma siec skonfigurowana, ze jednym laczem ma puszczone www, a drugim gg? U mnie w sieci tez takie cuda sie zdarzaja i K niczemu winien nie jest.

Jeszcze jedno - bawilem sie kiedys z kuzynem kTransferem i wpisywaniem w nim roznych cudow - mialo to wplyw na to, co sie u nas na liscie w ip pokazywalo, wiec rowniez to sprawdz.

Edit: a konkretnie, to niech to kolega u siebie sprawdzi oczywiscie smile.gif
joj_sport
a konkretniej to o jakie cuda ci chodzi? bo tam za duzo do wpisania nie ma :>
piotr.ek
Pola w "lokalnym ip" i "przekierowaniu" - sprawdz, czy u kolegi nie ma czasem wpisanego ip jakiegos itp.
joj_sport
sorki ale zapomnialem wspomniec ze kolega mi na Konnekta tylko wp kontakt... ale u tych maja standardowe gg tez ip sie myli K wiec nie wiem co i jak...
sleesh
A czy przypadkiem w wpkontakt gg nie jest realizowane przez transporty ? Jezeli tak to mozliwe ze to ip to ip serwera wpkontakt... Tak mi sie wydaje.
Olórin
Teraz wpk potrafi łączyć sie z gg bez transportów, aczkolwiek.... jak nie ma przesyłania plików, to nie bedziesz dostawał kumpla ip. Więc nic dziwnego.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.